בית / עמקים / נצרת עילית / שחקני נצרת עילית ארזו חבילות למען משפחות נזקקות

שחקני נצרת עילית ארזו חבילות למען משפחות נזקקות

שחקני הפועל נצרת עילית התייצבו אתמול בבוקר (שלישי) במשרדי עמותת החסד של חב"ד, וארזו מאות חבילות, שיחולקו למשפחות נזקקות בעיר, כדי שיחגגו את  את ליל הסדר בכבוד.
מאחורי היוזמה עומד הרב אפללו, שמזוהה עם הכדורגלנים, בנצרת עילית בפרט ובארץ בכלל. "אני שמח שהמועדון הצטרף ליוזמה, זוהי תרומתם הצנועה של השחקנים למען הקהילה", מסביר אפללו.

ראובן גל
"קראו לנו אז באנו". ראובן גל (צילום: קרן אקריש)

קפטן נצרת עילית, ראובן גל: "קראו לנו אז באנו, הלוואי ולא היינו עדים למקרים כאלו, משפחות שלא יכולות לעבור את החג ללא סיוע, אבל זו המציאות בה אנו חיים לצערי, ואנחנו שמחים להירתם ולעזור ככל יכולתנו".

מחר (רביעי) תקיים הקבוצה משחק אימון נגד אלופת המדינה, הפועל קריית שמונה, ולאחריו יצאו השחקנים ליום כיף בחמת גדר. ביום ראשון תתקיים הרמת כוסית לרגל חג החג.

בדוק גם

רונן פלוט (צילום עצמי)

שש רשימות על 17 כיסאות

על פי הערכות, צפויה רשימתו של רונן פלוט 'נצרת עילית החדשה', לקבל 11-12 מנדטים, רשימת דו קיום לקבל 3-4 מנדטים, איתי רק מנדט אחד והדתיים אחד.

אלי בללתי (צילום עצמי)

המגן אלי בללתי יחתום היום בהפועל נצרת עילית

בנצרת עילית כועסים על המגן יהב גורפניקל, שהקשיח שוב ושוב את עמדותיו ולא ממש רצה להגיע לקבוצה. הדברים הגיעו לידי כך שבאחת הישיבות, זעם המאמן ירון הוכנבוים וביקש לא להמתין למי שלא באמת רוצה להיות בקבוצה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *