בית / עמקים / נצרת עילית / רוני ליקוורניק חיפש נקמה

רוני ליקוורניק חיפש נקמה

 

 

 

בעונת השחקים 2005/06 שיחקה הפועל נצרת עילית בליגת העל, לאחר עונה ראשונה מצוינת אותה סיימה במקום השני. בעונה השנייה בליגה הבכירה דברים הלכו הפוך, ונצרת עילית איבדה פער של 13 נקודות על פני הפועל כפר סבא, שהודרכה אז על ידי אלי אוחנה. למשחק הליגה האחרון הגיעה נצרת עילית במצב בו היא תלויה אך ורק בעצמה. ניצחון והיא נשארת בליגה. היריבה הייתה נוחה, בני יהודה, שאיבדה עניין בליגה. אלא שבני יהודה עשתה לנצרת עילית חיים קשים, גברה עליה 0-1 משער של אסי דומב, ושלחה אותה לליגה השנייה.כפר סבא ניצלה בהפרש שערים בלבד.

ולמה הקדמה הארוכה הזו?

כי השבוע, לפני המשחק מול מוליכת הליגה הלאומית בני יהודה, היו כאלו שנזכרו באותו משחק ודרשו נקמה. היו"ר רוני ליקוורניק, ששימש אז כדובר הקבוצה בעידן היו"ר אבשלום נוריאל, אמר: "החלום שלי היה לנצח את בני יהודה ולהחזיר להם על כך ששלחו אותנו לליגה הלאומית. זו הייתה יכולה להיות הנקמה הקטנה והמתוקה שלי. היינו קרובים מאוד, אבל כנראה משמיים רצו שלא ננצח את בני יהודה וחבל. היום אנחנו במלחמה קיומית וכל נקודה חשובה לנו, 3 נקודות היו נותנות לנו אוויר לנשימה, זה לא קרה וחבל".

יו"ר הפועל נצרת עילית, רוני ליקוורניק
רוני ליקוורניק (צילום: יצחק סולומון)

בדוק גם

רונן פלוט (צילום עצמי)

שש רשימות על 17 כיסאות

על פי הערכות, צפויה רשימתו של רונן פלוט 'נצרת עילית החדשה', לקבל 11-12 מנדטים, רשימת דו קיום לקבל 3-4 מנדטים, איתי רק מנדט אחד והדתיים אחד.

אלי בללתי (צילום עצמי)

המגן אלי בללתי יחתום היום בהפועל נצרת עילית

בנצרת עילית כועסים על המגן יהב גורפניקל, שהקשיח שוב ושוב את עמדותיו ולא ממש רצה להגיע לקבוצה. הדברים הגיעו לידי כך שבאחת הישיבות, זעם המאמן ירון הוכנבוים וביקש לא להמתין למי שלא באמת רוצה להיות בקבוצה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *