מבזקים
בית / עמקים / נצרת עילית / ראש העיר התערב, יהודה זנו נשאר בנצרת עילית

ראש העיר התערב, יהודה זנו נשאר בנצרת עילית

בני משפחתו של הכדורגלן הוותיק, יהודה זנו, זעמו השבוע על התנהלות הפועל נצרת עילית שהביאה כמעט לשחרורו מהקבוצה. אביו של השחקן הודיע כי יתבע מהמועדון פיצויים על 10 שנות עבודה בהפועל נצרת עילית. מקורביו אמרו כי היחס לשחקן בית היה צריך להיות אחר. "אומרים שרוצים לרענן, משחררים שחקני בית ומעלים אחרים מהנוער, אבל אני לא רואה שהופכים אותם לשחקני הרכב", האשימו. בפייסבוק קמה זעקה גדולה שהגיעה בסופו של דבר גם לראש העיר, שהחליט להתערב ופעל להשארתו של השחקן במועדון.

ראש העיר רונן פלוט: "חשוב שנתמוך בשחקני בית שגדלו במועדון, צמחו ממנו ובפעילותם מהווים מקור השראה לצעירים, גאווה והזדהות לצעירים". בעירייה לא אהבו ניסיונות של כל מיני גורמים פוליטיים לתפוס טרמפ על הפרשה וטענו כי בסופו של דבר רק הפריעו ולא הועילו.

יהודה זנו (צילום מיכאל מלכין)
יהודה זנו (צילום מיכאל מלכין)

גורמים רבים טוענים כי שחרורו של יהודה זנו היה מוקדם מדי והוא היה יכול לתרום עוד 2-3 למועדון.

המנכ"ל גיל ברעם: "יהודה זה שחקן בית שאני מעריך ואוהב באופן אישי, אמרתי לו ולאביו שמה שלא יהיה- נגמור את זה יפה, אני שמח שהפרשה הסתיימה לשביעות רצון כולם".

המאמן רפי בוסקילה התייחס לעזיבתו של שחקן הבית ואמר: "בתחילת העונה יהודה נכנס אליי ואל שמעון לשיחה והבהרנו לו מה מעמדו מבחינה מקצועית. יהודה החליט שהוא מתמודד ואנו קיבלנו זאת. אמרנו לו שברגע שהוא בקבוצה הוא ככל השחקנים. לאחר משחק גביע הטוטו נגד הפועל עכו, הוא נכנס לשיחה עם גיל והחליטו שילך לבדוק אופציות שבהן יוכל לשחק יותר. הדלת לא סגורה בפניו ובמיוחד שהוא חיובי בחדר הלבשה".

בדוק גם

דודי טויטו מימין (צילום חגאג רחאל)

"אשחק איפה שהמאמן יציב אותי"

כדורגלן הפועל עפולה, דודי טויטו, הועבר מההגנה לקישור ולא מתלונן. "קשר שמאלי זה פחות או יותר כמו מגן שמאלי, רק שאני משחק יותר גבוה".

שלום לוי (צילום: עצמי)

היום: שלום לוי נגד הפועל מגדל העמק

שלום לוי, מגדולי שחקני הכדורגל שצמחו במגדל העמק ועד לעונה שעברה מאמן הפועל מגדל העמק, יגיע היום (שישי, 13:00) למגדל העמק, הפעם כמאמן הקבוצה האורחת, הפועל בית שאן.

תגובה אחת

  1. בוא נראה מתי הכשלון של הסא"ל במילואים יקום וינכס לעצמו את השארותו של יהודה בקבוצה
    יהודה נשאר רק בזכות עצמו קצת פלוט והרבה גיל ברעם…..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *