בית / עמקים / נצרת עילית / ראובן גל התעמת עם שחקן וסרט הקפטן נלקח ממנו

ראובן גל התעמת עם שחקן וסרט הקפטן נלקח ממנו

מי שהגיע למשחקה של הפועל נצרת עילית נגד הכח, הופתע בוודאי לראות את הבלם יבגני ברקמן עם סרט הקפטן על זרועו, במיוחד לאור העובדה שהקפטן הקבוצה, ראובן גל, עלה בהרכב.

מאמן הקבוצה, אלדד שביט, החליט להשעות את גל למשחק אחד מתפקיד הקפטן, בעקבות עימות חריף בו היה מעורב, עם השחקן הצעיר יניב לוי.

שביט לא אהב את התנהגותו של גל וסבר כי מראש הקבוצה מצופה להתנהגות אחרת, ולכן פסק כי נגד הכח גל לא ישמש כקפטן. "קפטן צריך לשמש דוגמה לשחקנים האחרים", אומרים במועדון, והבהירו כי ההחלטה הייתה חד פעמית ולא קבועה.

בלי קשר לתקרית, גל זוכה להערכה רבה מקיר לקיר על המסירות שלו למען המועדון. בסביבתו אומרים כי התקרית עם יניב לוי הייתה בגלל אכפתיות רבה ואהבה לקבוצה.

המנכ"ל גיל ברעם: "זו הייתה החלטה של אלדד, לא התערבנו, אנחנו מעריכים את בובי".

ראובן גל (צילום: חגאג רחאל)
ראובן גל (צילום: חגאג רחאל)

בדוק גם

מוטי קריספיל (צילום חגאג רחאל)

"אני בשל, ראוי ומספיק מנוסה, לצאת לדרך חדשה כמאמן ראשי"

אחרי 6 שנים בתפקיד העוזר, מוטי קריספיל רוצה להפוך למאמן ראשי * קבוצה מליגה א' יכולה להיות אופציה טובה", הוא מאמין * "בלי מרפקים ובלי קשרים קשה מאוד לקבל קבוצה, אבל אני חושב שמעבר לקשרים דרושים גם כישורים ולי יש אותם"

הזוכים הראשונים בתואר. יגאל כהן ומשה גבאי ז"ל (צילום יורם בן יהודה)

אחרי 30 שנה: כדורגלן העונה עדיין לא מימש את הפרס

יגאל כהן מודה: "היום אין מצב שהייתי מוותר על כרטיסי הטיסה" * כדורגלן העונה 2017/2018 יטוס לנופש באגן הים התיכון * מי יהיו נבחרי העונה של ידיעות הגליל? כל התשובות בקרוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *