בית / עמקים / ספורט עמקים / פוצץ המו"מ בין הפועל עפולה ליובל שאוט

פוצץ המו"מ בין הפועל עפולה ליובל שאוט

פיצוץ במשא ומתן בין הפועל עפולה לקשר הקבוצה יובל שאוט. נודע כי הרקע לפיצוץ הוא סירובו של שאוט לקצץ בין 15 ל – 20 אחוזים כדרישת

יובל שאוט. צילום: כפיר בזק
יובל שאוט. צילום: כפיר בזק

ההנהלה. כמו כן השחקן מתעקש לקבל משכורת פיקס, בעוד שההנהלה דורשת ששכרו יהיה מבוסס על משכורת בסיסית פלוס מענקים עבור נקודות, כפי שהנהיגה בקבוצה, בניגוד לשנים עברו.

גורמים בעפולה אמרו כי הם מאמינים שבסופו של דבר שני הצדדים יגיעו לעמק השווה. "שני הצדדים רוצים לשתף פעולה, נותר רק לפתור את המחלוקות", אמרו. בעקבות חוסר הודאות בעמדת השוער, הצהיר השבוע מאמן הקבוצה, ירון הוכנבוים, כי "מאיר כהן יהיה שוער הפועל עפולה בעונה הבאה". מאיר כהן בתגובה: "אף אחד לא דיבר אתי, לא אמרו לי כלום, לא החזירו לי תשובה, חיובית או שלילית".

ירון הוכנבוים, למה לא מדברים עם מאיר כהן?
"יש להם רשימה של שחקני לסגור, אני לא יושב עם שחקנים ולא מתערב, אני לא יכול לקבוע להנהלה סדרי עדיפויות. אני בכלל בחופשה ומקבל רק עדכונים".

שמותיהם של אוהד דוד ומנו הרוניאן הוזכרו כמועמדים לעמדת השוער השני.

בדוק גם

דני אסולין (צילום חגאג רחאל)

יו"ר הפועל עפולה: "אנשים לא ממהרים לתרום לכדורגל"

"לצערי רוב הקבלנים לא עוזרים לקבוצה וחבל. היום אנשים לא ממהרים לתרום וקשה מאוד לגייס כספים כדי להחזיק קבוצת כדורגל", אומר דני אסולין

אלי בללתי (צילום עצמי)

המגן אלי בללתי יחתום היום בהפועל נצרת עילית

בנצרת עילית כועסים על המגן יהב גורפניקל, שהקשיח שוב ושוב את עמדותיו ולא ממש רצה להגיע לקבוצה. הדברים הגיעו לידי כך שבאחת הישיבות, זעם המאמן ירון הוכנבוים וביקש לא להמתין למי שלא באמת רוצה להיות בקבוצה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *