מבזקים
בית / עמקים / ספורט עמקים / פוצץ המו"מ בין הפועל עפולה ליובל שאוט

פוצץ המו"מ בין הפועל עפולה ליובל שאוט

פיצוץ במשא ומתן בין הפועל עפולה לקשר הקבוצה יובל שאוט. נודע כי הרקע לפיצוץ הוא סירובו של שאוט לקצץ בין 15 ל – 20 אחוזים כדרישת

יובל שאוט. צילום: כפיר בזק
יובל שאוט. צילום: כפיר בזק

ההנהלה. כמו כן השחקן מתעקש לקבל משכורת פיקס, בעוד שההנהלה דורשת ששכרו יהיה מבוסס על משכורת בסיסית פלוס מענקים עבור נקודות, כפי שהנהיגה בקבוצה, בניגוד לשנים עברו.

גורמים בעפולה אמרו כי הם מאמינים שבסופו של דבר שני הצדדים יגיעו לעמק השווה. "שני הצדדים רוצים לשתף פעולה, נותר רק לפתור את המחלוקות", אמרו. בעקבות חוסר הודאות בעמדת השוער, הצהיר השבוע מאמן הקבוצה, ירון הוכנבוים, כי "מאיר כהן יהיה שוער הפועל עפולה בעונה הבאה". מאיר כהן בתגובה: "אף אחד לא דיבר אתי, לא אמרו לי כלום, לא החזירו לי תשובה, חיובית או שלילית".

ירון הוכנבוים, למה לא מדברים עם מאיר כהן?
"יש להם רשימה של שחקני לסגור, אני לא יושב עם שחקנים ולא מתערב, אני לא יכול לקבוע להנהלה סדרי עדיפויות. אני בכלל בחופשה ומקבל רק עדכונים".

שמותיהם של אוהד דוד ומנו הרוניאן הוזכרו כמועמדים לעמדת השוער השני.

בדוק גם

מסכמים עונה במעמד ראש העיר (צילום עצמי)

נוער: בהפועל מגדל העמק סיכמו עונה

מאמן הקבוצה, עומרי ביטון: "המטרה הייתה בשנה הראשונה לשמור על מקומנו ולתקוע יתד בליגה הארצית, המטרה הושגה ללא דאגות וחששות לאורך כל הדרך. תודה לשחקנים על המאמץ וההשקעה"

נוער הפועל בית שאן (צילום דוברות העירייה)

נוער: הפועל בית שאן עלתה לליגה הארצית

במשך 20 שנה, בקירוב, מחלקת הנוער לא רשמה הישג משמעותי, והיו לא מעט עונות שבהן היא דשדשה בתחתית הליגה. כיום, קבוצת הנוער ממוקמת במקום הראשון במחוז יזרעאל עם 25 ניצחונות והפסד אחד בלבד. הקבוצה מציגה יכולת מצוינת מתחילת העונה, אשר במהלכה הפגינו רוב שחקניה כושר משחק מעולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *