מבזקים
בית / עמקים / ספורט עמקים / סייפי הגלבוע יוצאים לאליפות העולם

סייפי הגלבוע יוצאים לאליפות העולם

הישג חסר תקדים לקבוצת סייפי הגלבוע, בשבוע הבא יצאו סייפי הגלבוע לאליפות העולם לקדטים שתיערך בבולגריה. בתחרות קיימת הפרדה בין בנים לבנות, את הבנות ייצגו הילית נחייסי ממושב ברק, דרור אפרתי ממושב רם און ומיה כץ מרמות מנשה. בקטגוריה של הבנים יהיה זה עוז פרץ ממושב גדיש.

ההשתתפות בתחרות הכי חשובה במהלך השנה גורמת להתרגשות רבה בקרב הנציגים הצעירים, זאת הפעם הראשונה שסייפי הגלבוע שולחים נציגים לאליפות עולם. המאמן נתן אביטן הגדיר מטרות בטרם הטיסה: "כניסה לטופ 16 בעולם ייחשב להישג מכובד, בטוח שזה לא יהיה קל, אבל אנחנו עושים את ההכנות הנדרשות".

בשבת האחרונה חזרו סייפי הגלבוע מגביע המדינה לילדים עם הישגיים מרשימים: אורי פינסטרבוש מקום ראשון לגילאי 11, איליה יבין מקום שני לגילאי 11, תמיר אפרתי מקום שני לגילאי 9, אורי סיבוני מקום שלישי לגילאי 9, דרור אפרתי מקום שני לגילאי 15.

סייפי הגלבוע
סייפי הגלבוע (צילום: עצמי)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בדוק גם

מסכמים עונה במעמד ראש העיר (צילום עצמי)

נוער: בהפועל מגדל העמק סיכמו עונה

מאמן הקבוצה, עומרי ביטון: "המטרה הייתה בשנה הראשונה לשמור על מקומנו ולתקוע יתד בליגה הארצית, המטרה הושגה ללא דאגות וחששות לאורך כל הדרך. תודה לשחקנים על המאמץ וההשקעה"

נוער הפועל בית שאן (צילום דוברות העירייה)

נוער: הפועל בית שאן עלתה לליגה הארצית

במשך 20 שנה, בקירוב, מחלקת הנוער לא רשמה הישג משמעותי, והיו לא מעט עונות שבהן היא דשדשה בתחתית הליגה. כיום, קבוצת הנוער ממוקמת במקום הראשון במחוז יזרעאל עם 25 ניצחונות והפסד אחד בלבד. הקבוצה מציגה יכולת מצוינת מתחילת העונה, אשר במהלכה הפגינו רוב שחקניה כושר משחק מעולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *