בית / עמקים / ספורט עמקים / סייפי הגלבוע יוצאים לאליפות העולם

סייפי הגלבוע יוצאים לאליפות העולם

הישג חסר תקדים לקבוצת סייפי הגלבוע, בשבוע הבא יצאו סייפי הגלבוע לאליפות העולם לקדטים שתיערך בבולגריה. בתחרות קיימת הפרדה בין בנים לבנות, את הבנות ייצגו הילית נחייסי ממושב ברק, דרור אפרתי ממושב רם און ומיה כץ מרמות מנשה. בקטגוריה של הבנים יהיה זה עוז פרץ ממושב גדיש.

ההשתתפות בתחרות הכי חשובה במהלך השנה גורמת להתרגשות רבה בקרב הנציגים הצעירים, זאת הפעם הראשונה שסייפי הגלבוע שולחים נציגים לאליפות עולם. המאמן נתן אביטן הגדיר מטרות בטרם הטיסה: "כניסה לטופ 16 בעולם ייחשב להישג מכובד, בטוח שזה לא יהיה קל, אבל אנחנו עושים את ההכנות הנדרשות".

בשבת האחרונה חזרו סייפי הגלבוע מגביע המדינה לילדים עם הישגיים מרשימים: אורי פינסטרבוש מקום ראשון לגילאי 11, איליה יבין מקום שני לגילאי 11, תמיר אפרתי מקום שני לגילאי 9, אורי סיבוני מקום שלישי לגילאי 9, דרור אפרתי מקום שני לגילאי 15.

סייפי הגלבוע
סייפי הגלבוע (צילום: עצמי)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בדוק גם

דני אסולין (צילום חגאג רחאל)

יו"ר הפועל עפולה: "אנשים לא ממהרים לתרום לכדורגל"

"לצערי רוב הקבלנים לא עוזרים לקבוצה וחבל. היום אנשים לא ממהרים לתרום וקשה מאוד לגייס כספים כדי להחזיק קבוצת כדורגל", אומר דני אסולין

אלי בללתי (צילום עצמי)

המגן אלי בללתי יחתום היום בהפועל נצרת עילית

בנצרת עילית כועסים על המגן יהב גורפניקל, שהקשיח שוב ושוב את עמדותיו ולא ממש רצה להגיע לקבוצה. הדברים הגיעו לידי כך שבאחת הישיבות, זעם המאמן ירון הוכנבוים וביקש לא להמתין למי שלא באמת רוצה להיות בקבוצה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *