יום שני , דצמבר 10 2018
בית / עמקים / נצרת עילית / נצרת עילית קבעה תג מחיר ליבגני ברקמן: מיליון שקלים
יבגני ברקמן באדום בפעולה (צילום: חגאג רחאל)
כבש בשני הצדדים. יבגני ברקמן באדום בפעולה (צילום: חגאג רחאל)

נצרת עילית קבעה תג מחיר ליבגני ברקמן: מיליון שקלים

יבגני ברקמן באדום בפעולה  (צילום: חגאג רחאל)
יבגני ברקמן באדום בפעולה (צילום: חגאג רחאל)

הפועל נצרת עילית נקבה מחיר עבור כרטיס השחקן של הבלם, יבגני (ז'ניה) ברקמן: מיליון שקלים. בנצרת עילית מסבירים כי מדובר בשחקן הסגל המורחב של הנבחרת הצעירה של ישראל, מה גם שיש לו חוזה לעונה נוספת בקבוצה.

בברקמן, חייל בשרות צבאי סדיר, שנפש השבוע באילת, מתעניינות מכבי חיפה והפועל קריית שמונה. אתמול נפגש מנכ"ל נצרת עילית, גיל ברעם, עם מנכ"ל מכבי חיפה, איתמר צ'יזיק. בחיפה מודעים לפוטנציאל של ברקמן, אבל לפחות בשלב זה הם מבינים כי אינו מתאים עדיין לשחק ברמות הגבוהות של ליגת העל. בין שני המועדונים קיימים יחסים מצוינים, מה שאומר שמכבי חיפה תקבל עדיפות ראשונה, אולם שם עדיין מתלבטים.

אופציה נוספת היא קריית שמונה, ובנצרת עילית ממתינים לחזרתו לארץ בשבוע הבא של הבעלים של הקבוצה, איזי שירצקי. מאמן קריית שמונה, ברק בכר, ושירצקי עצמו, התלהבו מיכולתו של ברקמן במהלך משחק אימון בין שתי הקבוצות לפני שלושה חודשים. בקריית שמונה מאמינים כי ברקמן יהיה השקעה טובה, ובעתיד יוכלו למכור אותו ברווח נאה, כפי שעשו עם לא מעט שחקנים.

בדוק גם

לראשונה בעידן שלו מסתמנת עונה נטולת ציפיות. יעקב שחר ומו אלאך צילום: דוברות מכבי חיפה

שבע השנים הרעות של מכבי חיפה

אפשר לכתוב ספר על מה שעבר על מכבי חיפה בשבע השנים האחרונות. המועדון, ששם בכיס הקטן את כל שאר המועדונים מתחילת המילניום ועד 2011, הפך בשנים האחרונות לצל של עצמו. כתב 'הד הקריות' אופיר לוי, מנסה להבין מה קרה והוא לא אופטימי, אבל אחרי שבע שנים רעות מגיעות שבע שנים טובות, לא? טור מיוחד של אסף לוי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *