בית / עמקים / נצרת עילית / נצרת עילית: השוער שגיא מלול יאבד את מקומו בהרכב

נצרת עילית: השוער שגיא מלול יאבד את מקומו בהרכב

שגיא מלול צילום יצחק סולומון
שגיא מלול צילום יצחק סולומון

השוער הצעיר והמבטיח של הפועל נצרת עילית, שגיא מלול, ישלם את מחיר השלישייה שספג ביום שני בלוד, במשחק פתיחת העונה. מלול יאבד את מקומו בהרכב הפותח היום, נגד הפועל טבריה, לטובת רון שושן, שהגיע רק לפני שבועיים מממכבי חיפה. גורם בנצרת עילית אומר: "כששגיא היה שוער שני הוא היה מצוין, כשהפך לשוער ראשון, כנראה התקשה לעמוד בלחץ".

המאמן שמעון הדרי: כל אחד מהשוערים יקבל את הצ'אנס שלו, אני רוצה לראות איפה אנחנו עומדים. אחרי המשחק נגד טבריה נראה איך מתקדמים ונקבע בבירור מי השוער הראשון שלנו, כי שוער צריך שקט. לא אתפשר בעמדה".

באסיפת שחקנים אחרי המשחק, אמר המאמן הדרי לשחקנים ש"יש דברים שחייבים לעשות אותם במשחק, שוער חייב לשלוט בגובה". יחד עם זאת אמר הדרי: "אסור להפיל כלום על שגיא, הוא בחור צעיר ומוכשר שיגיע רחוק, אבל אנחנו צריכים לפתור את בעיית השוער שלנו".

 

בדוק גם

חוליו סזאר צילום: עצמי

הפועל חדרה תחגוג בנצרת עילית?

נצרת עילית כבר סיימה את העונה. הפועל חדרה זקוקה לניצחון כדי להבטיח את עלייתה לליגת העל, לכן היא תגיע מלווה באלפי אוהדים.

מוטי קריספיל (צילום חגאג רחאל)

"אני בשל, ראוי ומספיק מנוסה, לצאת לדרך חדשה כמאמן ראשי"

אחרי 6 שנים בתפקיד העוזר, מוטי קריספיל רוצה להפוך למאמן ראשי * קבוצה מליגה א' יכולה להיות אופציה טובה", הוא מאמין * "בלי מרפקים ובלי קשרים קשה מאוד לקבל קבוצה, אבל אני חושב שמעבר לקשרים דרושים גם כישורים ולי יש אותם"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *