בית / עמקים / נצרת עילית / נצרת עילית החתימה את אמינו

נצרת עילית החתימה את אמינו

אברהים אמינו
אברהים אמינו (צילום עצמי)

הפועל נצרת עילית החתימה היום את הזר הגנאי אברהים אמינו, בן 20, שחתם בקבוצה עד חודש ינואר. בקבוצה הגיעו למסקנה כי הזר אברהים בסיט יתקשה להגיע ארצה בחודשים הקרובים והחליטו ללכת על אופצית אמינו, שנבחן בקבוצה בתחילת העונה, אך לא הוחתם משום שבקבוצה העדיפו להמתין לבסיט.

בחודש האחרון התאמן אמינו בהפועל טבריה אך לא חתם שם. בנצרת עילית החליטו להחתים אותו עד ינואר, בגלל מצוקה קשה בסגל. בעבר השתייך אמינו לקבוצת המשנה של ריו וייקאנו הספרדית. כעת עושים בנצרת עילית מאמץ לאפשר את שיתופו כבר מחר, במשחק החוץ נגד הפועל רמת גן.

בנצרת עילית אומרים שאמינו הוא לא ברירת מחדל וכי הם מאמינים שיתרום לקבוצה. היו שטענו שלמרות שהוא חתום עד ינואר, בסיט יסיים את העונה בנצרת עילית, בגלל בעיה ביורוקרטית סביב אברהים בסיט.

בדוק גם

משפחת רות חוגגת לנועם נתנאל (צילום עצמי)

נועם נתנאל חגג שנתיים

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, חגגו לנסיך שלהם נועם נתנאל יום הולדת שני עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. הזוג דאג לשפע מאכלים, מעשה ידיה של יסמין. השתייה חריפה זרמה לה כמים. המדור מצטרף לאיחולים.

אלי מלדסי (צילום עצמי)

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע * "מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *