יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / עמקים / נצרת עילית / נצרת עילית החתימה את אמינו

נצרת עילית החתימה את אמינו

אברהים אמינו
אברהים אמינו (צילום עצמי)

הפועל נצרת עילית החתימה היום את הזר הגנאי אברהים אמינו, בן 20, שחתם בקבוצה עד חודש ינואר. בקבוצה הגיעו למסקנה כי הזר אברהים בסיט יתקשה להגיע ארצה בחודשים הקרובים והחליטו ללכת על אופצית אמינו, שנבחן בקבוצה בתחילת העונה, אך לא הוחתם משום שבקבוצה העדיפו להמתין לבסיט.

בחודש האחרון התאמן אמינו בהפועל טבריה אך לא חתם שם. בנצרת עילית החליטו להחתים אותו עד ינואר, בגלל מצוקה קשה בסגל. בעבר השתייך אמינו לקבוצת המשנה של ריו וייקאנו הספרדית. כעת עושים בנצרת עילית מאמץ לאפשר את שיתופו כבר מחר, במשחק החוץ נגד הפועל רמת גן.

בנצרת עילית אומרים שאמינו הוא לא ברירת מחדל וכי הם מאמינים שיתרום לקבוצה. היו שטענו שלמרות שהוא חתום עד ינואר, בסיט יסיים את העונה בנצרת עילית, בגלל בעיה ביורוקרטית סביב אברהים בסיט.

בדוק גם

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *