בית / עמקים / נצרת עילית / נצרת עילית: אפיק כהן חתם על חוזה ראשון בקריירה

נצרת עילית: אפיק כהן חתם על חוזה ראשון בקריירה

הפועל נצרת עילית מתקשה להחתים שחקנים בכירים בשל מגבלות תקציביות קשות, אבל מי שכן חתם בקבוצה השבוע הוא הצעיר (כמעט בן 19) אפיק כהן, בוגר מחלקת הנוער של המועדון, שחתם לראשונה בחייו על חוזה בקבוצה בוגרת.

אפיק כהן, שהתגורר בשנים האחרונות במגדל העמק, עבר לאחרונה עם משפחתו לעפולה, הוא שחקן מוערך מאוד ובמועדון בונים בו לטווח הארוך. המאמן עופר טלקר מחזיק ממנו מאוד ואף שילב אותו במספר משחקים במחזורי הסיום של העונה שעברה.

בשבוע הבא יתגייס אפיק כהן לשרות צבאי סדיר ובמועדון יעשו מאמצים לסייע לו לשרת באזור, כדי שהצבא לא יפגע בקריירה שלו. "הפועל נצרת עילית עוזרים מאוד בנושא, הם כתבו מכתב לצבא שהם רואים באפיק פוטנציאל גדול שיגיע רחוק, אנחנו מקווים שהמכתב יעזור לו", אומר אביו של אפיק, אלירן כהן, מלווה את הקריירה שלו ומנווט אותה.

הבטחה. אפיק כהן (צילום: עצמי)
הבטחה. אפיק כהן (צילום: עצמי)

אפיק כהן: "זו התרגשות עצומה, אני שמח לחתום במועדון מכובד כמו הפועל נצרת עילית, אני מודה למאמן עופר טלקר ולמנכ"ל גיל ברעם על האמון שנתנו בי ומקווה להחזיר להם על המגרש". במקביל ישמש אפיק כהן, כחריג גיל בקבוצת הנוער.

מנכ"ל נצרת עילית, גיל ברעם: "אפיק כהן הוא שחקן שאנחנו בונים עליו לעתיד, אני מאוד מרוצה שהוא אתנו ומאמין כי לא ירחק היום בו יהפוך לשחקן משמעותי בהרכב הראשון שלנו".

 

בדוק גם

חיבוק אמיץ. ריבלין ופלוט (צילום ישראל פרץ)

"אתה מחולל מהפכה בנצרת עילית"

נשיא המדינה, ראובן ריבלין, חנך את בית קק"ל הראשון בארץ ופירגן לראש העיר רונן פלוט

עלי כנאנה במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

הלהיט החם של הפועל נצרת עילית

בחלון העברות בינואר הגיע עלי כנאנה לנצרת עילית, השתלב מצוין והפך לבורג מרכזי בקבוצה * "קיבלו אותי יפה, יש בנצרת עילית אנשים טובים כיף לי שם", אומר החלוץ שבעונתו האחרונה בנוער כבש 30 שערים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *