בית / עמקים / נצרת עילית / ניר דוידוביץ עשוי להתמנות למאמן השוערים של נצרת עילית

ניר דוידוביץ עשוי להתמנות למאמן השוערים של נצרת עילית

הפועל נצרת עילית במשא ומתן מתקדם להחתמת שוער העבר של מכבי חיפה ונבחרת ישראל, ניר דוידוביץ, שאמור לשמש בעונה הקרובה כמאמן השוערים של הקבוצה מהליגה הלאומית, לצידו של המאמן הצעיר אלדד שביט, שהוחתם בסוף השבוע.

השבוע נפגש דוידוביץ עם מנכ"ל הפועל נצרת עילית, גיל ברעם, במשרדי המועדון באיצטדיון גרין. דוידוביץ אמור לשמש כמאמן של השוער הכי וותיק בשתי הליגות העליונות, מאיר כהן, שחגג בשבוע שעבר יום הולדת 42.

דוידוביץ, שפרש בתום העונה החולפת מפעילות לאחר קרירה ארוכה ומפוארת, ישמש כמאמן השוערים במחלקת הנוער של מכבי חיפה. "הצעתי לו לאמן בבקרים בנצרת עילית, זה לא יתנגש עם האימונים במחלקת הנוער של חיפה שמתקיימים אחר הצהריים", מסביר מנכ"ל המועדון, גיל ברעם, "הוא יכול לצבור אצלנו ניסיון חשוב באימון שוערים ומכבי חיפה יוכלו להינות ממנו בעתיד".

לדברי ברעם, "ניר מבין שאנחנו מסוגלים לשלם לו גרושים, פרוטות, הוא מבין שאם יסגור אצלנו זה יהיה רק בשביל הניסיון".

ניר דוידוביץ וגיל ברעם
ניר דוידוביץ וגיל ברעם (צילום עצמי)

בדוק גם

משפחת רות חוגגת לנועם נתנאל (צילום עצמי)

נועם נתנאל חגג שנתיים

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, חגגו לנסיך שלהם נועם נתנאל יום הולדת שני עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. הזוג דאג לשפע מאכלים, מעשה ידיה של יסמין. השתייה חריפה זרמה לה כמים. המדור מצטרף לאיחולים.

אלי מלדסי (צילום עצמי)

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע * "מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *