בית / עמקים / נצרת עילית / נירן רוטשטיין חתם בנצרת עילית עם אופציה לעונה נוספת

נירן רוטשטיין חתם בנצרת עילית עם אופציה לעונה נוספת

נירן רוטשטיין
נירן רוטשטיין (צילום עצמי)

השבוע, חתם רוטשטיין בהפועל נצרת עילית, ממש בתקופה בה הוא חוגג את יום הולדתו ה- 21. רוטשטיין נבחן בשלהי העונה החולפת בהפועל עפולה, אך המאמן, ירון הוכנבוים, החליט לא לצרפו לקבוצה.  הוא מחזיק בכרטיס השחקן שלו לכן לא נזקק לאישורה של מגדל העמק. מאמנה החדש של מגדל העמק, איתן טייב, אפילו לא הכיר את השם שלו ולא היה מודע שעזב. סביר להניח שאם בוסקילה היה נשאר בקבוצה, הדברים היו נראים אחרת.

יצויין כי רוטשטין חתם לעונה אחת בנצרת עילית עם אופציה לעונה נוספת. רוטשטיין, קיבוצניק משריד שבעמק יזרעאל, גדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה. הוא עבר לקבוצת הנוער של קריית שמונה, בתקווה לקבל שם צ'אנס, אבל זה לא קרה. את הקבוצה אימן ברק בכר, היום מאמן הקבוצה הבוגרת של קריית שמונה.

כשהתגייס לשרות צבאי סדיר לא שיחק כדורגל כמעט שנה שלמה, עד שקיבל את הטלפון מבוסקילה. הקליטה במגדל העמק לא הייתה קלה, הוא התייבש על הספסל במשך שבועות ארוכים, עד שקיבל את הצ'אנס שלו. כבר בהופעת הבכורה בהרכב כבש שער לזכות קבוצתו ואותת שבהחלט צריך לספור אותו

בקבוצת נערים א' של מכבי חיפה הוא נבחר לאחד ממצטייני העונה, שם שיחק בקבוצת הגיל של הייתם חלבי וערן מלכין. בנוער זכה באליפות. אלי אוחנה, זימן אותו לסגל נבחרת הנוער של ישראל. בשנת 2010 סיכמו בקיבוץ שריד את העשור, והוא נבחר לאחד מצטייני העשור של הקיבוץ.

בדוק גם

היו"ר בהאה חליל (צילום חגאג רחאל)

באיכסאל שוברים את הראש איך לסגור את העונה

הפועל איכסאל רשמה עלייה היסטורית לליגה הלאומית, אולם בסביבתו של היו"ר הכל יכול בקבוצה, בהאה חליל, מתחילים להבין רק עכשיו את גודל המעמד.

רוני רובין מבלה בגאורגיה (צילום עצמי)

מגאורגיה באהבה

איש התיווך והנדל"ן, רוני רובין מרובין נכסים בנצרת עילית, בילה השבוע בטיול עם חברים מימי בית הספר העליזים בטיביליסי, גיאורגיה. היה מדהים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *