יום ראשון , ספטמבר 23 2018

מעוקלים

חשבון הבנק של הפועל נצרת עילית מעוקל, בשל חוב כספי של כ-40 אלף שקלים, למגן העבר עמירן אלפסי. כזכור אלפסי תבע את הקבוצה על יותר מ-100 אלף שקלים, בית הדין לעבודה קבע שהקבוצה תשלם לו כ-40 אלף שקלים, אך הקבוצה לא עמדה בפסק הדין. המנכ״ל גיל ברעם: ״אין לנו כסף לשלם, מה רוצים שנעשה? אם הם רוצים לפרק את המועדון- בבקשה. אחר כך הם לא יראו את הכסף לעולם״.

אלפסי שני משמאל בתקופה בה שיחק בקבוצה (צילום: יצחק סולומון)
אלפסי (שני משמאל) בתקופה בה שיחק בקבוצה (צילום: יצחק סולומון)

ברעם הביע תמיהה על כך ש"אנשים שהתפרנסו מהמערכת מנסים לפגוע בה״. יצוין כי עמירן אלפסי ואביו, המנכ״ל לשעבר אלי אלפסי, כלולים בהסדר הנושים של הקבוצה. ברעם עשה השבוע מאמצים רבים לשלם לשחקנים לפחות משכורת אחת מבין השתיים שהוא חייב להם.  הבלם אלירן חודדה, ביקש להנחית את חבריו לאחר הניצחון בדרבי על מכבי אחי נצרת ואמר להם: ״אם לא תהיה המשכיות, רצף של ניצחונות, כאילו לא עשינו כלום. חייבים להמשיך במומנטום".

בנצרת עילית קיבלו באכזבה רבה את הניצחון של הפועל טבריה על האחרונה בטבלה, הכח רמת גן. "אין מה לעשות, כנראה שיגזר עלינו להילחם על חיינו בליגה עד הסוף", אומר שחקן בקבוצה. בנצרת עילית קיוו למעידה של טבריה ולפתיחת פער ממנה.

 

 

בדוק גם

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *