יום רביעי , דצמבר 19 2018
בית / עמקים / נצרת עילית / מסתמן: ז'אק האמן לא ישחק בנצרת עילית
ז'אק האמן
ז'אק האמן (צילום: יצחק סולומון)

מסתמן: ז'אק האמן לא ישחק בנצרת עילית

ז'אק האמן
ז'אק האמן (צילום: יצחק סולומון)

בהפועל נצרת עילית עושים מאמצים רבים לצרף לקבוצה זר שלישי לפני נעילת חלון העברות, שיחליף את נוח סדאוי ששוחרר מהקבוצה. בנצרת עילית עדיין לא יודעים, אבל האופציה הראשונה שלהם, החלוץ הקמרוני ז'אק האמן, לא יגיע ככל הנראה לקבוצה. הסיבה: חילוקי דעות בין מכבי חיפה שאמורה לקלוט אותו ולהשאיל אותו לקבוצתו בקמרון. בחיפה נדהמו כאשר הקמרונים דרשו 200 אלף יורו תמורת כרטיס השחקן שלו, לאחר שבעבר הגיעו להסכמה עקרונית לפיה יקבלו את השחקן בחינם, והקמרונים יקבלו נתח מכובד, אם וכאשר יימכר בעתיד לקבוצה אחרת.

האמן, בן 19, הוא חלוץ שיכול לשחק על הקו וגם כמספר 9. המאמן אריק בנאדו התרשם ממנו והמליץ לראשי המועדון להחתים אותו לשלוש שנים. סוכנו משה הר אדיר, אמר ש"אם האמן יגיע לנצרת עילית, הוא ישדרג את הקבוצה, יעשה את ההבדל ואין לי ספק שהם יהיו מועמדים רציניים לעלייה".

הפיצוץ בין מכבי חיפה לקמרונים הוא מכה קשה לנצרת עילית, שכן מכבי חיפה אמורה לממן את שכרו, כך שנצרת עילית תוכל לחסוך כסף בעמדה זו.

 

 

 

 

בדוק גם

לראשונה בעידן שלו מסתמנת עונה נטולת ציפיות. יעקב שחר ומו אלאך צילום: דוברות מכבי חיפה

שבע השנים הרעות של מכבי חיפה

אפשר לכתוב ספר על מה שעבר על מכבי חיפה בשבע השנים האחרונות. המועדון, ששם בכיס הקטן את כל שאר המועדונים מתחילת המילניום ועד 2011, הפך בשנים האחרונות לצל של עצמו. כתב 'הד הקריות' אופיר לוי, מנסה להבין מה קרה והוא לא אופטימי, אבל אחרי שבע שנים רעות מגיעות שבע שנים טובות, לא? טור מיוחד של אסף לוי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *