בית / עמקים / נצרת עילית / מסתמן: ז'אק האמן לא ישחק בנצרת עילית

מסתמן: ז'אק האמן לא ישחק בנצרת עילית

ז'אק האמן
ז'אק האמן (צילום: יצחק סולומון)

בהפועל נצרת עילית עושים מאמצים רבים לצרף לקבוצה זר שלישי לפני נעילת חלון העברות, שיחליף את נוח סדאוי ששוחרר מהקבוצה. בנצרת עילית עדיין לא יודעים, אבל האופציה הראשונה שלהם, החלוץ הקמרוני ז'אק האמן, לא יגיע ככל הנראה לקבוצה. הסיבה: חילוקי דעות בין מכבי חיפה שאמורה לקלוט אותו ולהשאיל אותו לקבוצתו בקמרון. בחיפה נדהמו כאשר הקמרונים דרשו 200 אלף יורו תמורת כרטיס השחקן שלו, לאחר שבעבר הגיעו להסכמה עקרונית לפיה יקבלו את השחקן בחינם, והקמרונים יקבלו נתח מכובד, אם וכאשר יימכר בעתיד לקבוצה אחרת.

האמן, בן 19, הוא חלוץ שיכול לשחק על הקו וגם כמספר 9. המאמן אריק בנאדו התרשם ממנו והמליץ לראשי המועדון להחתים אותו לשלוש שנים. סוכנו משה הר אדיר, אמר ש"אם האמן יגיע לנצרת עילית, הוא ישדרג את הקבוצה, יעשה את ההבדל ואין לי ספק שהם יהיו מועמדים רציניים לעלייה".

הפיצוץ בין מכבי חיפה לקמרונים הוא מכה קשה לנצרת עילית, שכן מכבי חיפה אמורה לממן את שכרו, כך שנצרת עילית תוכל לחסוך כסף בעמדה זו.

 

 

 

 

בדוק גם

משפחת רות חוגגת לנועם נתנאל (צילום עצמי)

נועם נתנאל חגג שנתיים

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, חגגו לנסיך שלהם נועם נתנאל יום הולדת שני עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. הזוג דאג לשפע מאכלים, מעשה ידיה של יסמין. השתייה חריפה זרמה לה כמים. המדור מצטרף לאיחולים.

אלי מלדסי (צילום עצמי)

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע * "מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *