מבזקים
בית / עמקים / נצרת עילית / מנהל אצטדיון גרין בנצרת עילית פרש מעבודתו

מנהל אצטדיון גרין בנצרת עילית פרש מעבודתו

מנהל אצטדיון גרין בנצרת עילית, דוד (פטה) פפסמדוב, בן 51, עבד בעיריית נצרת עילית במשך 19 נפרד השבוע רשמית מעבודתו. פפסמדוב החל לעבוד בשנת 1996, בתקופת ראש העיר הקודם, מנחם אריאב, ומונה על ידי סגנו, אמיר אורן לאחראי מתקן. בהמשך, קיבל תואר רשמי של מנהל אצטדיון, לאחר שגרין עבר שיפוצים נרחבים ב- 2004, בתרומה של המיליארדר הקנדי ארווין גרין ז"ל, שעל שמו נקרא האצטדיון. ביום שני בטקס הרמת כוסית לחג, קיבל גביע הוקרה מראש העירייה אלכס גדלקין.

דוד פפסמודוב ואלכס גדלקין
דוד פפסמודוב ואלכס גדלקין (צילום: פוטו השמן)

"התחלתי לעבוד כשהטריבונות היו מעץ ובכלל לא הזכירו את המתקן של היום, לא הייתה תאורה ולא היו חדרי הלבשה מפוארים כמו היום", נזכר פטה, "זו הייתה תקופה יפה, נהניתי מאוד בכל שנות עבודתי באצטדיון, שהפך לביתי השני. העברתי שם חלק נכבד מחיי וזה הזמן להודות לכל העובדים, מנהלים, שחקנים וכל מי שעבד אתי במרוצת השנים".

השבוע ערך פטה מסיבת פרידה וכיבד את חבריו הרבים בארוחה על האש, באצטדיון גרין כמובן. כולם הגיעו לחלוק כבוד, לאשי שמזוהה יותר מכל עם אצטדיון גרין, שנראה נרגש מאוד.

פטה, באיזו תקופה הכי נהנית?
"היה לי טוב עם גיל ברעם, עם בועז טוביה ועם רוני ליקוורניק, אבל הכי נהניתי בתקופה של אבוש ויניב כהן. הם היו מקצוענים אמיתיים, ואסור לשכוח שזו הייתה תקופה של ליגת העל, הסטנדרטים היו אחרת. אני בהחלט מתגעגע לאותה התקופה".

הסיפור המלא ביום שישי ב"ידיעות הגליל"

בדוק גם

אלי לוי (צילום חגאג רחאל)

"אלי מזרחי הביא רוח חדשה להפועל מגדל העמק"

במגדל העמק מפרגנים למאמנם החדש, שהוביל את הקבוצה במשחק הבכורה שלו לניצחון בית חשוב על עירוני טבריה

מחדשים את נצרת עילית יחד עם ראש העיר

צבעו את העיר

עובדי המנהלה בעיריית נצרת עילית, נרתמו לסייע לעובדי הטכני בהכנות לקראת החג וביצעו היום עבודות צביעה של מתקנים ציבוריים ברחבי העיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *