יום חמישי , ספטמבר 20 2018
בית / עמקים / נצרת עילית / לבקשת המשפחה: מכבי נצרת עילית לא תיקרא על שם חנן אוחיון ז״ל

לבקשת המשפחה: מכבי נצרת עילית לא תיקרא על שם חנן אוחיון ז״ל

מכבי נצרת עילית לא תישא יותר את שמו של חנן אוחיון ז״ל, הכבאי שנספה באסון הכרמל. הבנות ברוח זו הושגו לאחרונה בין משפחת הכבאי לראשי המועדון, שרק השבוע החל את ההכנות לעונה הקרובה, לאחר שעמד על סף סגירה.

במשך מספר שנים נקראה מכבי נצרת עילית על שמו של חנן אוחיון. בעקבות בקשה של המשפחה, שמו של הכבאי כבר לא יונצח על ידי הקבוצה. הן במכבי נצרת עילית והן במשפחה, מכחישים כי עבר חתול שחור בין שני הצדדים ואומרים כי הדבר נעשה בהבנה וברוח טובה.

שרון סויסה, יו״ר/ שחקן בקבוצה, מאשר את הפרטים ואומר: ״הקבוצה לא נקראת יותר מכבי חנן אוחיון נצרת עילית, אלה רק מכבי נצרת עילית. הורדנו את השם לבקשת המשפחה וכיבדנו את הבקשה״.

כאמור, מכבי נצרת עילית פתחה את אימוניה ביום ראשון האחרון באצטדיון גרין, תחת הדרכתו של מאמן רומן זולו.

רגע לפני סגירת הקבוצה, השחקנים עלו לביתו של היו״ר/ שחקן, שרון סויסה וממש התחננו שלא יסגור את הקבוצה. ״אסור לתת למפעל הזה להיסגר״, הבהירו לו.לאחר מסע שכנועים נרחב, החליט סויסה להמשיך את מפעל ההנצחה עם הבטחה אישית של כל אחד ואחד משחקני הקבוצה לגייס כספים למען תפקודה.

 

עלות תפעול הקבוצה מסתכם בכ- 80 אלף שקל לעונה. הקבוצה אינה מתוקצבת באגורה אחת על ידי עיריית נצרת עילית, דבר שהיה הסיבה העיקרית לרצון לסגור אותה. יש לציין כי שחקני הקבוצה אינם מקבלים שכר ומשחקים בהתנדבות. גם למשחקי החוץ מגיעים השחקנים ברכבים הפרטיים שלהם, כדי לחסוך עלויות.

 

בדוק גם

מתכננים. פלוט וישראלי (צילום דוברות העירייה)

תכנון ראשוני של הרכבל מנצרת עילית להר תבור

התכנית הוצגה בפני ראש עיריית נצרת עילית רונן פלוט לאחר שגובשה על ידי צוות מקצועי מטעם החברה הממשלתית לתיירות. השלב הבא: יציאה למכרז

אבי אבגי (צילום חגאג רחאל)

השופט גרינפלד גנב את ההצגה בדרבי הנצרתי

גרינפלד פסק על שני פנדלים מעוררי מחלוקת לטובת אחי נצרת. כמו כן הרחיק את שוער נצרת עילית, אבי איבגי, כששלף לעברו שני כרטיסים צהובים בזה אחר זה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *