מבזקים
בית / עמקים / נצרת עילית / לבקשת המשפחה: מכבי נצרת עילית לא תיקרא על שם חנן אוחיון ז״ל

לבקשת המשפחה: מכבי נצרת עילית לא תיקרא על שם חנן אוחיון ז״ל

מכבי נצרת עילית לא תישא יותר את שמו של חנן אוחיון ז״ל, הכבאי שנספה באסון הכרמל. הבנות ברוח זו הושגו לאחרונה בין משפחת הכבאי לראשי המועדון, שרק השבוע החל את ההכנות לעונה הקרובה, לאחר שעמד על סף סגירה.

במשך מספר שנים נקראה מכבי נצרת עילית על שמו של חנן אוחיון. בעקבות בקשה של המשפחה, שמו של הכבאי כבר לא יונצח על ידי הקבוצה. הן במכבי נצרת עילית והן במשפחה, מכחישים כי עבר חתול שחור בין שני הצדדים ואומרים כי הדבר נעשה בהבנה וברוח טובה.

שרון סויסה, יו״ר/ שחקן בקבוצה, מאשר את הפרטים ואומר: ״הקבוצה לא נקראת יותר מכבי חנן אוחיון נצרת עילית, אלה רק מכבי נצרת עילית. הורדנו את השם לבקשת המשפחה וכיבדנו את הבקשה״.

כאמור, מכבי נצרת עילית פתחה את אימוניה ביום ראשון האחרון באצטדיון גרין, תחת הדרכתו של מאמן רומן זולו.

רגע לפני סגירת הקבוצה, השחקנים עלו לביתו של היו״ר/ שחקן, שרון סויסה וממש התחננו שלא יסגור את הקבוצה. ״אסור לתת למפעל הזה להיסגר״, הבהירו לו.לאחר מסע שכנועים נרחב, החליט סויסה להמשיך את מפעל ההנצחה עם הבטחה אישית של כל אחד ואחד משחקני הקבוצה לגייס כספים למען תפקודה.

 

עלות תפעול הקבוצה מסתכם בכ- 80 אלף שקל לעונה. הקבוצה אינה מתוקצבת באגורה אחת על ידי עיריית נצרת עילית, דבר שהיה הסיבה העיקרית לרצון לסגור אותה. יש לציין כי שחקני הקבוצה אינם מקבלים שכר ומשחקים בהתנדבות. גם למשחקי החוץ מגיעים השחקנים ברכבים הפרטיים שלהם, כדי לחסוך עלויות.

 

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

כדורסלני עפולה חוגגים ניצחון חמישי רצוף

כדורסל: הפועל עפולה מעל לקו האדום

בוצת הכדורסל עירוני הפועל עפולה מהליגה הלאומית המשיכה בסדרת הניצחונות של עם ניצחון חמישי ברציפות, הפעם על הוד השרון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *