יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / עמקים / ספורט עמקים / "לא רוצים עסק עם אוהדי עפולה לטוב ולרע"

"לא רוצים עסק עם אוהדי עפולה לטוב ולרע"

ציון חנוך
ציון חנוך (צילום עצמי)

אוהדי אסי גלבוע לא מוכנים לשמוע על איחוד עם השכנים מעפולה. כ- 200 אוהדים הביעו את דעתם בצורה נחרצת במשחק הבית האחרון. "אנחנו לא רוצים איחוד בשום פנים ואופן", מבהיר ציון חנוך, חייל בן 20, מראשי האוהדים של אסי גלבוע, שמבהיר: "אני ואלעד כהן מנהלים את חוג האוהדים. כולם נגד האיחוד, רוצים לשמור על הצביון של הקבוצה".

ציון חנוך מעיד על עצמו ש"מגיל צעיר אני אוהד את הקבוצה", ומבהיר כי איחוד עם עפולה, פירושו נישואים לזמן קצר. "זה לא יחזיק מעמד, זה לא יכול להחזיק מעמד, זה לתקופה מוגבלת בלבד, זה סיפור שנצא ממנו בנזק, חלשים, אני מאמין שגם אוהדי הפועל עפולה לא רוצים איחוד".

זה לא כך תלוי בכם, זה עתיד להיסגר בין ראשי היישובים
"אני לא רואה מצב שדני עטר לא יתחשב בנו. אני יכול להבטיח שברגע האמת אוהדי אסי גלבוע לא ישבו בשקט. נצא להפגנות, נעשה כל מה שצריך ועל פי החוק כדי למנוע את האיחוד. לא רוצים עסק עם אוהדי עפולה לטוב ולרע".

יש לך מסר לראש המועצה דני עטר?
"אנחנו אוהבים את דני, מודים לו על התמיכה באסי גלבוע במשך שנים, הרבה בזכותו הקבוצה הגיעה לאן שהגיעה, אבל מבקשים ממנו בכל לשון של בקשה לשמור על הזהות של הקבוצה, כי היא חשובה לנו".

בדוק גם

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *