בית / עמקים / ספורט עמקים / "לא רוצים עסק עם אוהדי עפולה לטוב ולרע"

"לא רוצים עסק עם אוהדי עפולה לטוב ולרע"

ציון חנוך
ציון חנוך (צילום עצמי)

אוהדי אסי גלבוע לא מוכנים לשמוע על איחוד עם השכנים מעפולה. כ- 200 אוהדים הביעו את דעתם בצורה נחרצת במשחק הבית האחרון. "אנחנו לא רוצים איחוד בשום פנים ואופן", מבהיר ציון חנוך, חייל בן 20, מראשי האוהדים של אסי גלבוע, שמבהיר: "אני ואלעד כהן מנהלים את חוג האוהדים. כולם נגד האיחוד, רוצים לשמור על הצביון של הקבוצה".

ציון חנוך מעיד על עצמו ש"מגיל צעיר אני אוהד את הקבוצה", ומבהיר כי איחוד עם עפולה, פירושו נישואים לזמן קצר. "זה לא יחזיק מעמד, זה לא יכול להחזיק מעמד, זה לתקופה מוגבלת בלבד, זה סיפור שנצא ממנו בנזק, חלשים, אני מאמין שגם אוהדי הפועל עפולה לא רוצים איחוד".

זה לא כך תלוי בכם, זה עתיד להיסגר בין ראשי היישובים
"אני לא רואה מצב שדני עטר לא יתחשב בנו. אני יכול להבטיח שברגע האמת אוהדי אסי גלבוע לא ישבו בשקט. נצא להפגנות, נעשה כל מה שצריך ועל פי החוק כדי למנוע את האיחוד. לא רוצים עסק עם אוהדי עפולה לטוב ולרע".

יש לך מסר לראש המועצה דני עטר?
"אנחנו אוהבים את דני, מודים לו על התמיכה באסי גלבוע במשך שנים, הרבה בזכותו הקבוצה הגיעה לאן שהגיעה, אבל מבקשים ממנו בכל לשון של בקשה לשמור על הזהות של הקבוצה, כי היא חשובה לנו".

בדוק גם

חאתם זועבי מעניק גביע הוקרה לאייל אסולין (צילום מחמוד חילו)

אייל אסולין מנצרת עילית- יקיר אליפות נצרת בקט רגל

אסולין (60) שהשתתף כשחקן בקבוצת העיר העתיקה בנצרת זכה בתואר "יקיר האליפות" וקיבל מגן הוקרה מידיו של שחקן העבר בכדורגל של הפועל בני נצרת חאתם זועבי.

רון ציבלין

הפועל עפולה: רון ציבלין ימונה למאמן הכושר?

לבלינקר נודע על פנייה השבוע למאמן הכושר רון ציבלין, בעבר מאמן הכושר של נבחרת ישראל, שהמאמן אופיר חיים היה מאוד רוצה לראות אותו בקבוצה שלו, למרות שהנשיא והיו"ר חושבים אחרת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *