בית / עמקים / נצרת עילית / כדורסל: נצרת עילית הפסידה ללא שופטים מהאיגוד

כדורסל: נצרת עילית הפסידה ללא שופטים מהאיגוד

זיו תבור (צילום: עצמי)
זיו תבור (צילום: עצמי)

קבוצה הכדורסל של נצרת עלית, שהעפילה לפליאוף העלייה לליגה הארצית, הפסידה במשחק הראשון בפלי אוף נגד נשר, בתוצאה 76-69. המשחק התקיים ללא שופטים מאיגוד הכדורסל, עקב שביתה של השופטים. הקבוצות חויבו לשחק את המשחק ולדאוג לשופטים מהאזור. בנצרת עילית זועמים על ההחלטה לכפות עליהם לשחק ללא שופטים רשמיים.

המשחק השני בפלייאוף, נגד כוכב יאיר, שאמור היה להתקיים בנצרת עלית בוטל עקב אי הגעה של השופטים והנחיה של האיגוד שהמשחקים לא יתקיימו ללא שופטים רשמים מהאיגוד. החלטה לגבי המשך של הפליאוף הייתה אמורה להתקבל בדיון שנערך אתמול.

בנצרת עילית זועמים: "לא מתקבל על הדעת שהשופטים לא מגיעים למשחקים המכריעים . זה לא ספורטיבי. בנוסף, אנחנו ממשיכים להתאמן ולהחזיק את השחקנים מעבר לעונה, זה גורם להוצאות כספיות נוספות".

 

בדוק גם

משפחת רות חוגגת לנועם נתנאל (צילום עצמי)

נועם נתנאל חגג שנתיים

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, חגגו לנסיך שלהם נועם נתנאל יום הולדת שני עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. הזוג דאג לשפע מאכלים, מעשה ידיה של יסמין. השתייה חריפה זרמה לה כמים. המדור מצטרף לאיחולים.

אלי מלדסי (צילום עצמי)

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע * "מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *