בית / עמקים / נצרת עילית / כדורסל: נערי נצרת עילית מועמדים לעלייה לארצית

כדורסל: נערי נצרת עילית מועמדים לעלייה לארצית

קבוצת הכדורסל הפועל נצרת עילית, גילאי 14-16, כיתות ט' וי', המודרכת על ידי אבי חיים, מדורגת במקום השני בטבלת הליגה המחוזית מחוז עמקים ומועמדת להעפיל לליגה הארצית. במקום הראשון מדורגת מולדת עם אפס הפסדים. את הקבוצה מובילים השחקנים: אור קוטר, בר שטרנברג, מיתר שאוט, ושחר הלל. בקבוצה משחקים גם: תומר כהן, גבי צאצאשוילי, עומר צור, יונתן קפון, לירן שניידמן ונועם גולדמן.

המאמן אבי חיים, כדורסלן עבר של המועדון, בעל ותק של 20 שנה באימון ובעל תעודת מאמן ממכון וינגייט, אומר: "הקבוצה השתפרה מאוד ובתקווה שבשנה הבאה תחזק את קבוצת הנוער, ובבוא היום השחקנים ישחקו בבוגרים". אבי חיים מציין את הורי השחקנים, שפעילים מאוד ומלווים את ילדיהם בכל משחקי הבית והחוץ. כמו כן הוא מודה להנהלת המועדון על תמיכתם בקבוצה.

נערי נצרת עילית צילום: אבי חיים
נערי נצרת עילית (צילום: אבי חיים)

 

 

בדוק גם

משפחת רות חוגגת לנועם נתנאל (צילום עצמי)

נועם נתנאל חגג שנתיים

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, חגגו לנסיך שלהם נועם נתנאל יום הולדת שני עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. הזוג דאג לשפע מאכלים, מעשה ידיה של יסמין. השתייה חריפה זרמה לה כמים. המדור מצטרף לאיחולים.

אלי מלדסי (צילום עצמי)

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע * "מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *