בית / עמקים / נצרת עילית / כדורגלן העונה של ידיעות הגליל: נתנאל גולדמן

כדורגלן העונה של ידיעות הגליל: נתנאל גולדמן

כדורגלן העונה של ידיעות הגליל לשנת 2015 הוא שחקן הפועל עפולה, הקשר נתנאל גולמן. בשעה זו (ראשון) מתקיים באולמי גראנד פאלאס בנצרת עילית, הטקס היוקרתי בהפקת עיתון ידיעות הגליל.
יותר מ-300 אורחים כיבדו השנה את האירוע ביניהם: גדולי השחקנים באזור, מאמנים, אוהדים ואנשי ציבור. בשנת 2014 חזר גולדמן אחרי ארבע שנים לכבוש במדי עפולה.

26 כדורגלני עונה הכתיר עיתון ידיעות הגליל במרוצת השנים.  בשנת 2014 הוכתר שחר הירש מהפועל עפולה ואלירן חודדה מהפועל נצרת עילית, לכדורגלני העונה 2013/14 של עיתון ידיעות הגליל.  ירון הוכנבוים ואלדד שביט נבחרו למאמני העונה, גיל ברעם למנהל העונה. בשנת 2012 זכה גיא צרפתי, בלם אסי גלבוע. בין אלו שזכו בתואר החשוב בעבר היו גם שני אחים: שמעון ואבי דנן, שני שחקנים שעשו קריירה מופלאה. שמעון דנן נבחר בשנת 1995/96, אבי דנן נבחר בעונת 199/00.

שמעון דנן נחשב למוח של הפועל בית שאן בימים היפים של המועדון. הוא היה שותף בכיר לימים הגדולים בליגה הבכירה. לימים פרש מפעילות, חזר בתשובה ובשנים האחרונות משמש כרז הספורט במתנסים בבית שאן. אבי דנן התחיל את הקריירה בבית שאן, כשהמועדון עזב שיחק במספר קבוצות, בהן בני סכנין עמה זכה בגביע המדינה ואף זכה לשחק בגביע אופ"א עם סכנין, מול ניוקאסל האנגלית.

נתנאל גולדמן
ספורטאי השנה של ידיעות הגליל. נתנאל גולדמן (דוברות הפועל עפולה)
רגע ההכתרה: נתנאל גולדמן ומו"ל עומר תקשורת שלמה לונדון (צילום: עצמי)
רגע ההכתרה: נתנאל גולדמן ומו"ל עומר תקשורת שלמה לונדון (צילום: עצמי)
ברכות. גולדמן ולונדון (צילום עצמי)
ברכות. גולדמן ולונדון (צילום עצמי)
כדורגלן העונה מתראיין לרדיו עפולה והעמקים
רגע אחרי ההכתרה. גולדמן מתראיין לרדיו עפולה והעמקים (צילום: עצמי)
כבוד לספורט בעמק. טקס כדורגלן העונה של ידיעות הגליל
כבוד לספורט בעמק. טקס כדורגלן העונה של ידיעות הגליל הערב (צילום עצמי)
כדורגלני העונה הראשונים יגאל כהן ומשה גבאי צילום יורם בן יהודה
כדורגלני העונה הראשונים יגאל כהן ומשה גבאי (צילום יורם בן יהודה)

 

בדוק גם

שרון כץ (צילום חגאג רחאל)

מאמן הכושר שרון כץ נשאר בהפועל נצרת עילית

בהפועל עפולה המתינו עד היום לתשובה מהמאמן, שם רצו לראות אותו עובד לצדו של אופיר חיים, אולם כץ העדיף בסופו של דבר את נצרת עילית. במקביל וכמו בעונה שעברה, שרון כץ ימשיך כמנהל המקצועי במחלקת הנוער של הפועל עפולה.

פלוט עם הנכד הפרשן דולב (צילום עצמי)

מונדיאל עם פרשן צמוד

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, אדם עסוק מעל לראש, מוצא זמן בלוח הזמנים הצפוף שלו לצפות גם במשחקי המונדיאל, כי מונדיאל יש רק פעם בארבע שנים, עם הפרשן האישי שלו- הנכד דולב, שחקן בקבוצת הילדים של הפועל נצרת עילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *