בית / עמקים / נצרת עילית / ירדן כהן חוזר להפועל נצרת עילית

ירדן כהן חוזר להפועל נצרת עילית

ירדן כהן
ירדן כהן (צילום: עצמי)

הכדורגלן המושעה של הפועל נצרת עילית, ירדן כהן, יחזור לפעילות בקבוצה ביום ראשון הקרוב, לאחר השעיה בת כשלושה שבועות, בעקבות התנהלותו באימון הקבוצה, שהביאה להרחקתו על ידי המאמן שמעון הדרי, שאמר כי מבחינתו אין דרך חזרה וכהן סיים את דרכו במועדון.

בתיווך של מקורב למועדון, ואולי בהשפעת יום הכיפורים שחל לאחרונה, התרכך המאמן שמעון הדרי, לא לפני שהשחקן התנצל והעלה פוסט בפיסבוק, שזכה לתגובות רבות ולשבחים על יכולתו להודות בטעות שלו.

כהן כתב בפוסט: "למועדון הפועל נצרת עילית ובמיוחד למאמן שמעון הדרי, יודע שפגעתי בכם, התנהגתי בצורה לא מקצועית, שילמתי מחיר כבד תרתי משמע גם כספי וגם מקצועי. זה הזמן אחרי יום הכיפורים להתנצל מעומק הלב, מבטיח להתנהג בהתאם ולא לחזור על מקרים כאלה, ושמפה נצא לדרך חדשה".

ההתנצלותu הכנה של ירדן כהן סללה את דרכו חזרה לשורות הקבוצה.

 

בדוק גם

שמריה הראל והזוג נתניהו

החבר של ביבי

איך זה שמכל האנשים בעולם, בחר ראש הממשלה בנימין נתניהו בשליח חב"ד מנצרת עילית לעמוד לצדו באירוע פתיחת שגרירות ארה"ב בירושלים? "אנחנו חברים", מסביר שמריה הראל ומספר לראשונה על החברות האמיצה עם ביבי עוד מתקופת השירות הצבאי המשותף בסיירת מטכ"ל והלימודים בבוסטון.

שרון כץ (צילום חגאג רחאל)

מאמן הכושר שרון כץ נשאר בהפועל נצרת עילית

בהפועל עפולה המתינו עד היום לתשובה מהמאמן, שם רצו לראות אותו עובד לצדו של אופיר חיים, אולם כץ העדיף בסופו של דבר את נצרת עילית. במקביל וכמו בעונה שעברה, שרון כץ ימשיך כמנהל המקצועי במחלקת הנוער של הפועל עפולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *