יום חמישי , ינואר 17 2019
בית / עמקים / נצרת עילית / "השמחה אחרי הניצחון הייתה מאופקת"
דני גולן
דני גולן (צילום: חג'ג ראחל)

"השמחה אחרי הניצחון הייתה מאופקת"

מאמן הפועל נצרת עילית, דני גולן, לא אהב את הזחיחות של חניכיו, לאחר הניצחון ביום שישי על הפועל כפר סבא, שהעלה זמנית את הקבוצה למקום הראשון בטבלה. גולן לא אהב את העובדה ששחקניו קיבלו את הניצחון כמובן מאליו, והחגיגיות שהיו בסיום המשחקים בהם ניצחה הקבוצה העונה לא חזרו על עצמם בסיום המשחק ובחדר ההלבשה.

דני גולן
דני גולן (צילום: חג'ג ראחל)

"אני רוצה מכם יותר שמחת חיים, השמחה אחרי הניצחון הייתה מאופקת", אמר גולן לשחקניו, באסיפת יום ראשון. "אתם לוקחים את הניצחונות; כמובן מאליו וזה לא מקובל עלי. אני רוצה יותר שמחת חיים".

שחקן בקבוצה: "דני ניסה להנחית אותנו, להסביר לנו שצריך לשמוח אחרי כל ניצחון, אבל לא לצאת מפרופורציות. אני לא יודע מה קרה ביום שישי, אולי אנשים מיהרו הביתה, אבל זו לא סיבה לא לחגוג ניצחון כל כך קשה וכל כך יקר".

"אחרי הניצחון על כפר סבא נכנסנו לחדר ההלבשה באדישות", מודה בלם נצרת עילית, אלירן חודדה, "אחרי כל משחק בו ניצחנו העונה הירידה לחדר ההלבשה לוותה בחגיגות על המגרש עם האוהדים ובינינו בחדר ההלבשה. הפעם זה לא קרה. דני, לא אהב את זה, ביקש מאיתנו לא לקחת את הניצחונות כדבר מובן מאליו. הוא רוצה שתהיה התרגשות בקבוצה והוא צודק. פתאום מתחילים להתייחס לניצחונות כאל דבר מובן מאליו, כאל דבר שבשוטף, ואסור שזה יקרה. זה בדיוק מה שדני התריע והוא צודק בקטע הזה".

 

בדוק גם

הנהלת הפועל נצרת עילית עם אלון חרזי

גפסו מטיל וטו על מינויו של אלון חרזי למאמן נצרת עילית

ראש העירייה: "לא חושב שהוא צריך להתגלח על חשבוננו". המנכ"ל ברעם: "לא מתכוון להיות בובה. לא מינו אותי למנכ"ל כדי להתערב לי בעבודה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *