בית / עמקים / נצרת עילית / הפועל נצרת עילית דורשת ניצחון טכני

הפועל נצרת עילית דורשת ניצחון טכני

הפועל נצרת עילית תשגר הבוקר (רביעי) מכתב להתאחדות לכדורגל, ותדרוש ניצחון טכני על בני לוד, בעקבות אירועי המשחק בין שתי הקבוצות אתמול (שלישי). כזכור, המשחק שהתקיים בשכונת התקווה הופסק בדקה ה- 25, בשל התאורה החלשה שהייתה באצטדיון. השופט תומר כהן החליט כי אין ערך ספורטיבי למשחק ושרק מוקדם לסיום.

"יש חוק". גיל ברעם (צילום: חג'ג ראחל)

מנכ"ל נצרת עילית, גיל ברעם: "יש חוק בהתאחדות לכדורגל ועל פי החוק הקבוצה הביתית אחראית לתאורה. כאן לא היה כוח עליון אלא רשלנות של הקבוצה המארח, ונדרוש מהתאחדות לכדורגל שתפסוק ניצחון טכני לזכותנו. אני לא רואה כל אפשרות אחרת". ברעם הזכיר כי במשחק הבית נגד הכח לפני חודש קפץ פקק בהפסקת המשחק והתאורה קרסה. נתנו לנו 20 דקות לתקן את התקלה, אם לא היינו מתקנים היינו סופגים הפסד טכני", הזכיר.

אגב, בני לוד, יועמדו בפני ועדת המשמעת של ההתאחדות, וידרשו משחק חוזר, שכן לטענתם מדובר בנזק שגרם כוח עליון. לטענתם, הנזקים לתאורה נגרמו בסופה שהייתה בשבוע שעבר.

בדוק גם

חיבוק אמיץ. ריבלין ופלוט (צילום ישראל פרץ)

"אתה מחולל מהפכה בנצרת עילית"

נשיא המדינה, ראובן ריבלין, חנך את בית קק"ל הראשון בארץ ופירגן לראש העיר רונן פלוט

עלי כנאנה במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

הלהיט החם של הפועל נצרת עילית

בחלון העברות בינואר הגיע עלי כנאנה לנצרת עילית, השתלב מצוין והפך לבורג מרכזי בקבוצה * "קיבלו אותי יפה, יש בנצרת עילית אנשים טובים כיף לי שם", אומר החלוץ שבעונתו האחרונה בנוער כבש 30 שערים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *