בית / עמקים / נצרת עילית / הפועל נצרת עילית דורשת ניצחון טכני

הפועל נצרת עילית דורשת ניצחון טכני

הפועל נצרת עילית תשגר הבוקר (רביעי) מכתב להתאחדות לכדורגל, ותדרוש ניצחון טכני על בני לוד, בעקבות אירועי המשחק בין שתי הקבוצות אתמול (שלישי). כזכור, המשחק שהתקיים בשכונת התקווה הופסק בדקה ה- 25, בשל התאורה החלשה שהייתה באצטדיון. השופט תומר כהן החליט כי אין ערך ספורטיבי למשחק ושרק מוקדם לסיום.

"יש חוק". גיל ברעם (צילום: חג'ג ראחל)

מנכ"ל נצרת עילית, גיל ברעם: "יש חוק בהתאחדות לכדורגל ועל פי החוק הקבוצה הביתית אחראית לתאורה. כאן לא היה כוח עליון אלא רשלנות של הקבוצה המארח, ונדרוש מהתאחדות לכדורגל שתפסוק ניצחון טכני לזכותנו. אני לא רואה כל אפשרות אחרת". ברעם הזכיר כי במשחק הבית נגד הכח לפני חודש קפץ פקק בהפסקת המשחק והתאורה קרסה. נתנו לנו 20 דקות לתקן את התקלה, אם לא היינו מתקנים היינו סופגים הפסד טכני", הזכיר.

אגב, בני לוד, יועמדו בפני ועדת המשמעת של ההתאחדות, וידרשו משחק חוזר, שכן לטענתם מדובר בנזק שגרם כוח עליון. לטענתם, הנזקים לתאורה נגרמו בסופה שהייתה בשבוע שעבר.

בדוק גם

חטיב עם ראשי הגלבוע (צילום אסי גלבוע)

איימן חטיב עזב את מגדל העמק וחתם באסי גלבוע

ההסבר הרשמי של חטיב, המתגורר בכפר יפיע ומנהל פיצוציה: הוא לא הסתדר עם שעות האימונים. במגדל העמק מתאמנים בערב, בגלבוע אחר הצהריים. בעונה שעברה שיתף פעולה עם המאמן פאיד חסון בהפועל כפר כנא.

הרכש החדש. אלי בללתי (צילום הפועל נצרת עילית)

אלי בללתי חתם בהפועל נצרת עילית

בללתי מיהר לשגר הודעה בקבוצת הווטסאפ של השחקנים בה הבהיר כי המטרה שלו היא להגיע לליגת העל עם הפועל נצרת עילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *