בית / עמקים / נצרת עילית / הנהלת מכבי נצרת עילית מכבסת את תלבושות השחקנים

הנהלת מכבי נצרת עילית מכבסת את תלבושות השחקנים

מכבי חנן אוחיון נצרת עילית מליגה ג', פתחה השבוע את אימוני טרום העונה, עם ציוד של … הפועל נצרת עילית.  קראתם נכון. המאמן אייל בן ברוך, הודיע כי הוא לא מגיע להעביר עוד עונה, מה שהעלה את רף הציפיות סביב הקבוצה.

אייל בן ברוך
לא הרוויח ועזב. אייל בן ברוך (צילום: יצחק סולומון)

"אייל בא לעבוד בלי כסף", מסביר רועי כהן, ממקימי הקבוצה, "הוא חבר שבא לעזור, הבטחנו לסייע לו במקומות שנוכל, אבל הוא מגיע בהתנדבות". בשלבי ההתארגנות, דאגו היו"ר שרון סויסה וחבר ההנהלה אלירן עטייה, לכבס את בגדי האימון בביתם. בימים הקרובים צפויה הקבוצה לסגור עם מכבסת מלבין הצפון. כמנהל הקבוצה מונה עובד עיריית נצרת עילית אבי אלמליח.

בשבוע הבא אמור להגיע סט חדש לאימונים, בהמשך צפויים להגיע שני סטים למשחק. "אני חייב לציין את שיתוף הפעולה של גיל ברעם ועובד גרינפלד, אנחנו עובדים איתם בשיתוף פעולה מלא, למעשה אנחנו קבוצת בת של הפועל נצרת עילית", מסכם רועי כהן.

 

בדוק גם

רונן פלוט (צילום עצמי)

שש רשימות על 17 כיסאות

על פי הערכות, צפויה רשימתו של רונן פלוט 'נצרת עילית החדשה', לקבל 11-12 מנדטים, רשימת דו קיום לקבל 3-4 מנדטים, איתי רק מנדט אחד והדתיים אחד.

אלי בללתי (צילום עצמי)

המגן אלי בללתי יחתום היום בהפועל נצרת עילית

בנצרת עילית כועסים על המגן יהב גורפניקל, שהקשיח שוב ושוב את עמדותיו ולא ממש רצה להגיע לקבוצה. הדברים הגיעו לידי כך שבאחת הישיבות, זעם המאמן ירון הוכנבוים וביקש לא להמתין למי שלא באמת רוצה להיות בקבוצה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *