בית / עמקים / נצרת עילית / גיא לוזון יעקוב אחרי יבגני ברקמן ורועי שוקראני

גיא לוזון יעקוב אחרי יבגני ברקמן ורועי שוקראני

מאמן הנבחרת הצעירה של ישראל, גיא לוזון, יגיע בשבועיים הקרובים לצפות במשחקי הפועל נצרת עילית. המטרה: להתרשם ממשחקם של הבלם יבגני ברקמן והקשר רועי שוקראני, עליהם קיבל המלצות חמות. ברקמן השתייך בעבר הלא רחוק במשך תקופה קצרה לנבחרת הצעירה, שוקראני, ששייך להפועל חיפה לא היה בסגל. כל הנראה מסתמן כי לוזון יגיע למשחק הבית בשבוע הבא נגד הפועל ירושלים, לאחר שהה השבוע בצרפת.

צריך להיות בסגל. רועי שוקראני (צילום חג'אג' רחאל)

בנצרת עילית טוענים כי זה עוול שברקמן לא נכלל בסגל, במיוחד לאור העובדה שבלם הנבחרת הצעירה, סארי פלאח, שבר את רגלו. לגבי שוקראני, בנצרת עילית מאמינים כי היכולת הטובה שהוא מגלה מתחילת העונה, צריכה להעניק לו מקום בסגל.

נבחרת ישראל הצעירה תתמודד בקיץ במשחקי אליפות אירופה עד גיל 21, שיתקיימו לראשונה בישראל. למשחקים צפויים להגיע עשרות סקאוטים מהקבוצות המובילות באירופה, בתקווה למצוא כאן מציאות. הופעה טובה בנבחרת יכולה לסדר את השחקנים וגם את הקבוצות שלהם. במקרה של נצרת עילית, היא משוועת למזומנים כאוויר לנשימה. במקרה של שוקראני, הפועל חיפה והבעלים שלה, יואב כץ, הם אלה שייהנו ממעבר של השחקן לקבוצה אירופית.

מנכ"ל הפועל נצרת עילית, גיל ברעם, אישר כי אכן שוחח עם גורמים בנבחרת, כפי שעשה לא פעם בעבר, ועניין אותם בנושא ברקמן ושוקראני. "הבהרתי להם כי מדובר בשני שחקנים מצויינים שאני בהחלט חושב שיש להם מקום בסגל הנבחרת הצעירה".

בדוק גם

משפחת רות חוגגת לנועם נתנאל (צילום עצמי)

נועם נתנאל חגג שנתיים

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, חגגו לנסיך שלהם נועם נתנאל יום הולדת שני עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. הזוג דאג לשפע מאכלים, מעשה ידיה של יסמין. השתייה חריפה זרמה לה כמים. המדור מצטרף לאיחולים.

אלי מלדסי (צילום עצמי)

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע * "מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *