יום חמישי , דצמבר 13 2018
בית / עמקים / נצרת עילית / גיא לוזון יעקוב אחרי יבגני ברקמן ורועי שוקראני
רועי שוקראני  (צילום חג'אג' רחאל)
רועי שוקראני (צילום חג'אג' רחאל)

גיא לוזון יעקוב אחרי יבגני ברקמן ורועי שוקראני

מאמן הנבחרת הצעירה של ישראל, גיא לוזון, יגיע בשבועיים הקרובים לצפות במשחקי הפועל נצרת עילית. המטרה: להתרשם ממשחקם של הבלם יבגני ברקמן והקשר רועי שוקראני, עליהם קיבל המלצות חמות. ברקמן השתייך בעבר הלא רחוק במשך תקופה קצרה לנבחרת הצעירה, שוקראני, ששייך להפועל חיפה לא היה בסגל. כל הנראה מסתמן כי לוזון יגיע למשחק הבית בשבוע הבא נגד הפועל ירושלים, לאחר שהה השבוע בצרפת.

צריך להיות בסגל. רועי שוקראני (צילום חג'אג' רחאל)

בנצרת עילית טוענים כי זה עוול שברקמן לא נכלל בסגל, במיוחד לאור העובדה שבלם הנבחרת הצעירה, סארי פלאח, שבר את רגלו. לגבי שוקראני, בנצרת עילית מאמינים כי היכולת הטובה שהוא מגלה מתחילת העונה, צריכה להעניק לו מקום בסגל.

נבחרת ישראל הצעירה תתמודד בקיץ במשחקי אליפות אירופה עד גיל 21, שיתקיימו לראשונה בישראל. למשחקים צפויים להגיע עשרות סקאוטים מהקבוצות המובילות באירופה, בתקווה למצוא כאן מציאות. הופעה טובה בנבחרת יכולה לסדר את השחקנים וגם את הקבוצות שלהם. במקרה של נצרת עילית, היא משוועת למזומנים כאוויר לנשימה. במקרה של שוקראני, הפועל חיפה והבעלים שלה, יואב כץ, הם אלה שייהנו ממעבר של השחקן לקבוצה אירופית.

מנכ"ל הפועל נצרת עילית, גיל ברעם, אישר כי אכן שוחח עם גורמים בנבחרת, כפי שעשה לא פעם בעבר, ועניין אותם בנושא ברקמן ושוקראני. "הבהרתי להם כי מדובר בשני שחקנים מצויינים שאני בהחלט חושב שיש להם מקום בסגל הנבחרת הצעירה".

בדוק גם

9 נקודות מ-12. גיא לוזון (צילום: אדריאן הרבשטיין)

מדוע מכבי חיפה צריכה מנהל מקצועי?

לאור היכולת שהציגה העונה מכבי חיפה, לראשונה עם מנהל מקצועי, מתקיים דיון סוער בעניין. נשאלת השאלה אם בכלל צריך מנהל מקצועי. בהחלט כן. לאור הבלגן ששורר בקבוצה ובגלל שבכל עונה מחליפים חצי קבוצה, אכן צריך, אבל צריך מנהל שיודע את העבודה, שיגיע לפרק זמן ארוך, שיתווה מדיניות ושעל פיו יישק דבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *