בית / עמקים / נצרת עילית / בנצרת עילית מעריכים שיהודה ג'אנו יישאר ויילחם

בנצרת עילית מעריכים שיהודה ג'אנו יישאר ויילחם

בצל ההצלחות של הפועל נצרת עילית, אי אפשר להתעלם מהספסול המתמשך של שחקן הבית קשר הפועל נצרת עילית, יהודה ג'אנו, יזם שיחה עם מנכ"ל הקבוצה, גיל ברעם, בנוגע למעמדו לאחר שבשבועיים האחרונים איבד את מקומו בהרכב וכלל לא שותף.

בנצרת עילית אומרים כי ג'אנו לא ימהר לבקש לעזוב, לפחות בשלב זה, וימתין לקבל החלטה רק עם פתיחת חלון העברות בחודש ינואר. ההערכה היא שג'אנו יעדיף להישאר ולהילחם על מקומו.

"הוא מבין שבכדורגל יש עליות וירידות, יש תקופות פחות טובות, הוא צריך להתעלות, להתחשל, ולצאת מחוזק מהמצב הלא נעים בו הוא נתון",מסביר שחקן ותיק בנצרת עילית.

מנכ"ל הקבוצה, גיל ברעם: "יהודה הוא חלק בלתי נפרד מהפועל נצרת עילית ואנחנו לא רואים אותו עוזב, גם אם כרגע הוא משחק פחות. הוא צריך להמתין בסבלנות להזדמנות שלו, ולהוכיח למאמן כי מקומו על המגרש".

יהודה ג'אנו חוגג את ההישארות בליגה בעוה שעברה
יהודה ג'אנו חוגג את ההישארות בליגה בעונה שעברה (צילום: יצחק סולומון)

בדוק גם

אביב סולומון (צילום :עצמי)

אוהד רבינוביץ ואביב סולומון בדרך חזרה להפועל נצרת עילית

השניים מתאמנים מאז טרום העונה באשדוד וקיבלו אור ירוק לנהל משא ומתן עם קבוצות אחרות. מכיוון שנכון להיום אין להם הצעות מליגת העל, האופציה הריאלית עבורם היא הפועל נצרת עילית.

ויתר על החולצה. ראובן גל ויובל שאוט (צילום חגאג רחאל)

המבוגר האחראי

בגיל 34.5 לומד קפטן הפועל נצרת עילית, ראובן גל, לקום מהספסל בכל פעם שהוא נדרש ולתת את כל כולו למען הקבוצה * המאמן ירון הוכנבוים הבהיר לשחקנים: "מבחינתי הוא חלק מהצוות המקצועי"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *