בית / עמקים / נצרת עילית / בנצרת עילית מעריכים שיהודה ג'אנו יישאר ויילחם

בנצרת עילית מעריכים שיהודה ג'אנו יישאר ויילחם

בצל ההצלחות של הפועל נצרת עילית, אי אפשר להתעלם מהספסול המתמשך של שחקן הבית קשר הפועל נצרת עילית, יהודה ג'אנו, יזם שיחה עם מנכ"ל הקבוצה, גיל ברעם, בנוגע למעמדו לאחר שבשבועיים האחרונים איבד את מקומו בהרכב וכלל לא שותף.

בנצרת עילית אומרים כי ג'אנו לא ימהר לבקש לעזוב, לפחות בשלב זה, וימתין לקבל החלטה רק עם פתיחת חלון העברות בחודש ינואר. ההערכה היא שג'אנו יעדיף להישאר ולהילחם על מקומו.

"הוא מבין שבכדורגל יש עליות וירידות, יש תקופות פחות טובות, הוא צריך להתעלות, להתחשל, ולצאת מחוזק מהמצב הלא נעים בו הוא נתון",מסביר שחקן ותיק בנצרת עילית.

מנכ"ל הקבוצה, גיל ברעם: "יהודה הוא חלק בלתי נפרד מהפועל נצרת עילית ואנחנו לא רואים אותו עוזב, גם אם כרגע הוא משחק פחות. הוא צריך להמתין בסבלנות להזדמנות שלו, ולהוכיח למאמן כי מקומו על המגרש".

יהודה ג'אנו חוגג את ההישארות בליגה בעוה שעברה
יהודה ג'אנו חוגג את ההישארות בליגה בעונה שעברה (צילום: יצחק סולומון)

בדוק גם

מכתירים את שושן (צילום חגאג רחאל)

רון שושן- שוער העונה 2017/18

שושן הציג את העונה הטובה בקריירה שלו וסייע לקבוצתו לעלות לפלייאוף העליון, בזכות רצף מדהים של 15 משחקי ליגה רצופים ללא ספיגת שער.

גיא דיין ואנס דבור- המצטיינים בלאומית 2017/18

דיין הציג עונה מצוינת, כבש 13 שערי ליגה, שסייעו לקבוצתו להעפיל לפלייאוף העליון והיה בורג משמעותי בסגל של נצרת עילית, דבור הציג מספרים מדהימים: 10 שערי ליגה ו- 18 בישולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *