יום חמישי , דצמבר 13 2018
בית / עמקים / נצרת עילית / בן תורג'מן רוצה לבאר שבע, נצרת עילית רוצה חצי מיליון
בן תורג'מן
בן תורג'מן בפעולה (צילום: חגאג רחאל)

בן תורג'מן רוצה לבאר שבע, נצרת עילית רוצה חצי מיליון

מגן הפועל נצרת עילית, בן תורג'מן, נמצא במשא ומתן מתקדם עם הפועל באר שבע מליגת העל, שביקשה לצרף אותו כבר בחודש ינואר האחרון. תורג'מן נעדר בשלושת החודשים האחרונים בגלל פציעה קשה שהשביתה אותו מפעילות.

 בן תורג'מן
בן תורג'מן בפעולה (צילום: חגאג רחאל)

ביום שלישי נפגשו תורג'מן והסוכנת שלו עם מנכ"ל נצרת עילית, גיל ברעם. לטענת הסוכנת התנאים של תורג'מן כבר סוכמו עם אלונה ברקת, הבעלים של הפועל באר שבע, והמאמן אלישע לוי, שנמצא בחופשה פרטית בארצות הברית, מכיר את השחקן, עקב אחריו ומחזיק ממנו.

לתורג'מן אין חוזה לעונה הבאה, והמנכ"ל ברעם כבר קבע עבורו מחיר: חצי מיליון שקלים. בנצרת עילית טוענים כי תורג'מן ממהר מדי לאור העובדה שלא ברור באיזה כושר הוא נמצא לאחר הפציעה הקשה, וכן כי יתקשה להשתלב בבאר שבע, לאור העובדה כי אביו, אליו היה קשור מאוד, נפטר לאחרונה. "עוד עונה בנצרת עילית תעשה לו רק טוב, הוא צריך להיות ליד המשפחה שלו, אבל נקבל בהבנה ובאהבה כל החלטה שלו", סיכם המנכ"ל ברעם.

כזכור, לפני פתיחת העונה שעברה נבחן תורג'מן בהפועל עכו מליגת העל, שהחליטה בסופו של דבר לרדת ממנו.

בדוק גם

עד לאחרונה קיבל מחמאות, זה נגמר. רנה מולנסטיין (צילום: אדריאן הרבשטין)

אדום עולה, צהוב יורד, ירוק תקוע

לפני ארבע וחצי שנים מועדון מכבי תל אביב הביא לכדורגל הישראלי את ה"מודל האירופי". ג'ורדי קרויף, עם צוות מקצועי זר, הביא תוצאות משך שלוש שנים ברציפות, אבל בשתי העונות האחרונות קם מודל אחר, מוצלח יותר, כולו ישראלי, עם אלונה ברקת וברק בכר בראש הפירמידה, מודל שרוב אוהדי הכדורגל בארץ אוהבים לאהוב. ומה קורה בצד הירוק? אין חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *