יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / עמקים / נצרת עילית / בן תורג'מן רוצה לבאר שבע, נצרת עילית רוצה חצי מיליון

בן תורג'מן רוצה לבאר שבע, נצרת עילית רוצה חצי מיליון

מגן הפועל נצרת עילית, בן תורג'מן, נמצא במשא ומתן מתקדם עם הפועל באר שבע מליגת העל, שביקשה לצרף אותו כבר בחודש ינואר האחרון. תורג'מן נעדר בשלושת החודשים האחרונים בגלל פציעה קשה שהשביתה אותו מפעילות.

 בן תורג'מן
בן תורג'מן בפעולה (צילום: חגאג רחאל)

ביום שלישי נפגשו תורג'מן והסוכנת שלו עם מנכ"ל נצרת עילית, גיל ברעם. לטענת הסוכנת התנאים של תורג'מן כבר סוכמו עם אלונה ברקת, הבעלים של הפועל באר שבע, והמאמן אלישע לוי, שנמצא בחופשה פרטית בארצות הברית, מכיר את השחקן, עקב אחריו ומחזיק ממנו.

לתורג'מן אין חוזה לעונה הבאה, והמנכ"ל ברעם כבר קבע עבורו מחיר: חצי מיליון שקלים. בנצרת עילית טוענים כי תורג'מן ממהר מדי לאור העובדה שלא ברור באיזה כושר הוא נמצא לאחר הפציעה הקשה, וכן כי יתקשה להשתלב בבאר שבע, לאור העובדה כי אביו, אליו היה קשור מאוד, נפטר לאחרונה. "עוד עונה בנצרת עילית תעשה לו רק טוב, הוא צריך להיות ליד המשפחה שלו, אבל נקבל בהבנה ובאהבה כל החלטה שלו", סיכם המנכ"ל ברעם.

כזכור, לפני פתיחת העונה שעברה נבחן תורג'מן בהפועל עכו מליגת העל, שהחליטה בסופו של דבר לרדת ממנו.

בדוק גם

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *