מבזקים
בית / עמקים / נצרת עילית / בן תורג'מן רוצה לבאר שבע, נצרת עילית רוצה חצי מיליון

בן תורג'מן רוצה לבאר שבע, נצרת עילית רוצה חצי מיליון

מגן הפועל נצרת עילית, בן תורג'מן, נמצא במשא ומתן מתקדם עם הפועל באר שבע מליגת העל, שביקשה לצרף אותו כבר בחודש ינואר האחרון. תורג'מן נעדר בשלושת החודשים האחרונים בגלל פציעה קשה שהשביתה אותו מפעילות.

 בן תורג'מן
בן תורג'מן בפעולה (צילום: חגאג רחאל)

ביום שלישי נפגשו תורג'מן והסוכנת שלו עם מנכ"ל נצרת עילית, גיל ברעם. לטענת הסוכנת התנאים של תורג'מן כבר סוכמו עם אלונה ברקת, הבעלים של הפועל באר שבע, והמאמן אלישע לוי, שנמצא בחופשה פרטית בארצות הברית, מכיר את השחקן, עקב אחריו ומחזיק ממנו.

לתורג'מן אין חוזה לעונה הבאה, והמנכ"ל ברעם כבר קבע עבורו מחיר: חצי מיליון שקלים. בנצרת עילית טוענים כי תורג'מן ממהר מדי לאור העובדה שלא ברור באיזה כושר הוא נמצא לאחר הפציעה הקשה, וכן כי יתקשה להשתלב בבאר שבע, לאור העובדה כי אביו, אליו היה קשור מאוד, נפטר לאחרונה. "עוד עונה בנצרת עילית תעשה לו רק טוב, הוא צריך להיות ליד המשפחה שלו, אבל נקבל בהבנה ובאהבה כל החלטה שלו", סיכם המנכ"ל ברעם.

כזכור, לפני פתיחת העונה שעברה נבחן תורג'מן בהפועל עכו מליגת העל, שהחליטה בסופו של דבר לרדת ממנו.

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

כדורסלני עפולה חוגגים ניצחון חמישי רצוף

כדורסל: הפועל עפולה מעל לקו האדום

בוצת הכדורסל עירוני הפועל עפולה מהליגה הלאומית המשיכה בסדרת הניצחונות של עם ניצחון חמישי ברציפות, הפעם על הוד השרון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *