בית / עמקים / נצרת עילית / בן תורג'מן עבר להפועל באר שבע

בן תורג'מן עבר להפועל באר שבע

שחקן הפועל נצרת בן תורג'מןן תורג'מן (צילום: יצחק סולומון)

מנכ"ל הפועל נצרת עילית, גיל ברעם, סיכם על מעברו של המגן השמאלי המצטיין, בן תורג'מן, להפועל באר שבע מליגת העל. בפגישה עם הבעלים של המועדון מהנגב, אלונה ברקת, סוכם כי באר שבע תשלם 200 אלף שקל תמורת 50 אחוזים מכרטיס השחקן של תורג'מן. נצרת עילית קבעה מחיר של חצי מיליון שקל עבורו. בנצרת עילית טוענים כי עשו עסקה טובה, שכן אם השחקן היה הולך לוועדה למעמד השחקן, היו מקבלים פחות. יצוין כי תנאיו של השחקן סוכמו כבר לפני מספר שבועות.

תורג'מן מחלים מפציעה קשה בכף הרגל, שהשביתה אותו מפעילות בשלושת החודשים האחרונים. באותה פגישה סוכם כי מוטי מלכה יחזור סופית לנצרת עילית. אגב, גם המגן הימני של נצרת עילית בעונה החולפת, בן ביטון, סיכם בבאר שבע. מלך השערים רן רול סיכם במכבי נתניה.

בדוק גם

רונן פלוט (צילום עצמי)

שש רשימות על 17 כיסאות

על פי הערכות, צפויה רשימתו של רונן פלוט 'נצרת עילית החדשה', לקבל 11-12 מנדטים, רשימת דו קיום לקבל 3-4 מנדטים, איתי רק מנדט אחד והדתיים אחד.

אלי בללתי (צילום עצמי)

המגן אלי בללתי יחתום היום בהפועל נצרת עילית

בנצרת עילית כועסים על המגן יהב גורפניקל, שהקשיח שוב ושוב את עמדותיו ולא ממש רצה להגיע לקבוצה. הדברים הגיעו לידי כך שבאחת הישיבות, זעם המאמן ירון הוכנבוים וביקש לא להמתין למי שלא באמת רוצה להיות בקבוצה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *