בית / עמקים / נצרת עילית / בבוקר בנצרת עילית, אחה"צ בבית שאן

בבוקר בנצרת עילית, אחה"צ בבית שאן

מאמן הכושר הוותיק, רון ציבלין, חתם השבוע בשתי קבוצות מהאזור: בבקרים יאמן את הפועל נצרת עילית מהליגה הלאומית, ואחר הצהריים יאמן את הפועל בית שאן, העולה החדשה לליגה א'. ציבלין, בעל מקצוע מהמובילים בארץ, העתיק את מקום מגוריו לקיבוץ אפיקים, והעדיף לעבוד באזור.

הוא עבד שנים רבות בהפועל תל אביב, ובעונה החולמת שימש כמאמן הכושר של אלקי לרנקה מהליגה הקפריסאית, שהודרכה על ידי רן בן שמעון. מנכ"ל הפועל נצרת עילית, גיל ברעם: "צירופו של רון ציבלין הוא ללא ספק תוספת כוח משמעותית לצוות המקצועי שלנו. הוא קליבר בקנה מידה ארצי ואנחנו שמחים שהוא אצלנו".

גם מאמן הפועל בית שאן, איתן טייב, אמר דברים דומים: "ציבלין יעזור לנו להכין את הקבוצה בליגה, ואין לי ספק שלשחקנים לא תהיה בעיה של כושר גופני".

רון ציבלין. צילום: מורן גורן
רון ציבלין. צילום: מורן גורן

בדוק גם

משפחת רות חוגגת לנועם נתנאל (צילום עצמי)

נועם נתנאל חגג שנתיים

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, חגגו לנסיך שלהם נועם נתנאל יום הולדת שני עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. הזוג דאג לשפע מאכלים, מעשה ידיה של יסמין. השתייה חריפה זרמה לה כמים. המדור מצטרף לאיחולים.

אלי מלדסי (צילום עצמי)

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע * "מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר