מבזקים
בית / עמקים / נצרת עילית / באחי נצרת בונים על מיליון דולר מקטאר

באחי נצרת בונים על מיליון דולר מקטאר

הנהלת אחי נצרת עם ח"כ לשעבר בשארה בקטאר
הנהלת אחי נצרת עם ח"כ לשעבר בשארה בקטאר (צילום עצמי)

במכבי אחי נצרת בונים על סכום של מיליון דולר אותו הם עשויים לקבל מ… קטאר. באמצע השבוע עשו נציגי הקבוצה גיחה בת 48 שעות לקטאר, וחזרו עם הבטחה לקבל את התרומה. במהלך הפגישה נפגשו הנצרתים עם שליט קטאר, השייח' תמים בן חמד אלת'אני (33), שהבטיח להעביר להם את התרומה. נסיכות קטאר היא המדינה העשירה בעולם על פי תל"ג.

בנצרת ביקשו לשמור את דבר הביקור בסוד, אבל לא כל כך הצליחו. שלושת חברי ההנהלה שטסו הם עומר זועבי, באסל זועבי ופאיז שירקאווי, אליהם יתלווה גם סגן ראש העיר עווני בנא. אגב, מספר חברי הנהלה זעמו על כך שלא הוכנסו לרשימת היוצאים לקטאר ובין הצדדים הייתה לא מעט מתיחות, אך בסופו של דבר יושרו ההדורים.

הקשר עם הקטארים נוצר באמצעות חבר הכנסת לשעבר עזמי בשארה, שברח מהארץ ומתגורר כבר שנים רבות בקטאר. בשארה הוא אחד ממקימי תנועת בל"ד, תנועה אליה משתייך סגן ראש העיר עווני בנא. "עזמי בשארה הוא המתווך, הוא אמור לדאוג לאינטרסים של הקבוצה בקטאר, לא סתם נזרק באוויר הסכום של מיליון דולר", אמר גורם בנצרת.

אם וכאשר הסכום הזה יגיע לקופת המועדון, מבינים בנצרת שהוא יסדר את חשבון הבנק שלהם לכמה שנים טובות ויעלה אותם לדרך המלך בנושא הכלכלי.

על פי גורם בנצרת, "הם מאמינים שעם הכסף שיגייסו יוכלו לפתור את הבעיות של המועדון להרבה שנים".

 

 

בדוק גם

חוליו סזאר צילום: עצמי

הפועל חדרה תחגוג בנצרת עילית?

נצרת עילית כבר סיימה את העונה. הפועל חדרה זקוקה לניצחון כדי להבטיח את עלייתה לליגת העל, לכן היא תגיע מלווה באלפי אוהדים.

מוטי קריספיל (צילום חגאג רחאל)

"אני בשל, ראוי ומספיק מנוסה, לצאת לדרך חדשה כמאמן ראשי"

אחרי 6 שנים בתפקיד העוזר, מוטי קריספיל רוצה להפוך למאמן ראשי * קבוצה מליגה א' יכולה להיות אופציה טובה", הוא מאמין * "בלי מרפקים ובלי קשרים קשה מאוד לקבל קבוצה, אבל אני חושב שמעבר לקשרים דרושים גם כישורים ולי יש אותם"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *