בית / עמקים / נצרת עילית / אצטדיון גרין אינו מאושר

אצטדיון גרין אינו מאושר

הפועל נצרת עילית מודל 2012/13 יוצאת ביום שני לדרך, כאשר תארח במחזור הפתיחה של העונה את בית"ר תל אביב. הבעיה היא שבנצרת עילית עדיין לא יודעים היכן יארחו את המשחק, שכן אצטדיון גרין עדיין אינו מאושר לקיום משחקים על ידי ההתאחדות לכדורגל. מנכ"ל הקבוצה, גיל ברעם: "נעשה כל מאמץ כדי שהמגרש יהיה מאושר. אני לא רואה אפשרות אחרת מלבד קיום המשחק באצטדיון גרין".

מנכ"ל הפועל נצרת עלית גיל ברעם
מעשה מאמץ. גיל ברעם (צילום: יצחק סולומון)

ההנהלה חוזרת מניהול בית המשפט לידיים של רוני ליקוורניק, שישמש כיושב ראש, ולצידו האיש שמנהל בפועל את הקבוצה, המנכ"ל גיל ברעם. את תוצאות הניהול אפשר לראות כבר היום: הסגל כולו עבר בבקרה התקציבית, ולרשות המאמן דני גולן יעמוד סגל מלא ביום שני.

הפועל נצרת עילית עברה בבקרה התקציבית הרבה בזכות עזרה מצד יושב ראש הקבוצה בעבר, אבשלום נוריאל, שהתחייב בבקרה התקציבית להעביר 250 אלף שקלים

 

 

בדוק גם

אביב סולומון (צילום :עצמי)

אוהד רבינוביץ ואביב סולומון בדרך חזרה להפועל נצרת עילית

השניים מתאמנים מאז טרום העונה באשדוד וקיבלו אור ירוק לנהל משא ומתן עם קבוצות אחרות. מכיוון שנכון להיום אין להם הצעות מליגת העל, האופציה הריאלית עבורם היא הפועל נצרת עילית.

ויתר על החולצה. ראובן גל ויובל שאוט (צילום חגאג רחאל)

המבוגר האחראי

בגיל 34.5 לומד קפטן הפועל נצרת עילית, ראובן גל, לקום מהספסל בכל פעם שהוא נדרש ולתת את כל כולו למען הקבוצה * המאמן ירון הוכנבוים הבהיר לשחקנים: "מבחינתי הוא חלק מהצוות המקצועי"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *