בית / עמקים / נצרת עילית / אצטדיון גרין אינו מאושר

אצטדיון גרין אינו מאושר

הפועל נצרת עילית מודל 2012/13 יוצאת ביום שני לדרך, כאשר תארח במחזור הפתיחה של העונה את בית"ר תל אביב. הבעיה היא שבנצרת עילית עדיין לא יודעים היכן יארחו את המשחק, שכן אצטדיון גרין עדיין אינו מאושר לקיום משחקים על ידי ההתאחדות לכדורגל. מנכ"ל הקבוצה, גיל ברעם: "נעשה כל מאמץ כדי שהמגרש יהיה מאושר. אני לא רואה אפשרות אחרת מלבד קיום המשחק באצטדיון גרין".

מנכ"ל הפועל נצרת עלית גיל ברעם
מעשה מאמץ. גיל ברעם (צילום: יצחק סולומון)

ההנהלה חוזרת מניהול בית המשפט לידיים של רוני ליקוורניק, שישמש כיושב ראש, ולצידו האיש שמנהל בפועל את הקבוצה, המנכ"ל גיל ברעם. את תוצאות הניהול אפשר לראות כבר היום: הסגל כולו עבר בבקרה התקציבית, ולרשות המאמן דני גולן יעמוד סגל מלא ביום שני.

הפועל נצרת עילית עברה בבקרה התקציבית הרבה בזכות עזרה מצד יושב ראש הקבוצה בעבר, אבשלום נוריאל, שהתחייב בבקרה התקציבית להעביר 250 אלף שקלים

 

 

בדוק גם

מכתירים את שושן (צילום חגאג רחאל)

רון שושן- שוער העונה 2017/18

שושן הציג את העונה הטובה בקריירה שלו וסייע לקבוצתו לעלות לפלייאוף העליון, בזכות רצף מדהים של 15 משחקי ליגה רצופים ללא ספיגת שער.

גיא דיין ואנס דבור- המצטיינים בלאומית 2017/18

דיין הציג עונה מצוינת, כבש 13 שערי ליגה, שסייעו לקבוצתו להעפיל לפלייאוף העליון והיה בורג משמעותי בסגל של נצרת עילית, דבור הציג מספרים מדהימים: 10 שערי ליגה ו- 18 בישולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *