יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / עמקים / נצרת עילית / "אני בסך הכל עושה את העבודה שלי"

"אני בסך הכל עושה את העבודה שלי"

מי שמסתמן נכון לעכשיו כהפתעה הכי גדולה של הפועל נצרת עילית מהליגה הלאומית, הוא החלוץ רן רול, שכבש כבר שלושה שערים. בעונה שעברה הוא לא כבש במדי בני סכנין, המאמן דני גולן יודע שהוא לא סקורר, אבל בנצרת עילית אומרים ש"כל גול שרן מבקיע זה ברכה".

את השוויון לרשת הפועל רעננה השבוע הוא כבש בקור רוח של חלוץ מיומן, כאשר באחד על אחד מול השוער אוהד כהן, החליק מעליו באלגנטיות.

בנצרת עילית אומרים כי החלוץ אברהים בסיט יכול לעשות חייל ליד שני שחקני קו מהירים כרן רול ויבגני סידורנקו, שאמורים לבשל לו שערים. בינתיים, רן רול לוקח לעצמו את תפקיד המבקיע, והוא עושה זאת בהצלחה רבה. בנצרת עילית מקווים שימשיך בתנופה. "אני בסך הכל עושה את העבודה שלי", הוא מצטנע.

חלוץ הפועל נצרת עילית, רן רול
הפתעת העונה. רן רול (צילום: חג'אג' רחאל)

בדוק גם

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כפרי אזולאי

טיקי טאקה בעפולה

בית ספר מקצועי לכדורגל בעפולה בהנהלת האחים כפרי ועמי אזולאי יוצא השנה לדרך. בית הספר, שיופעל על ידי חברת שחקים המפעילה את המתנ"סים בעפולה, יהיה שלוחה נוספת של מועדון הכדורגל הפועל עפולה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *