בית / עמקים / ספורט עמקים / "אם בתחילת העונה יש בעיות אז מה יהיה בהמשך?"

"אם בתחילת העונה יש בעיות אז מה יהיה בהמשך?"

ארז שטיין  (צילום: צילום חגאג רחאל)
ארז שטיין (צילום: צילום חגאג רחאל)

שחקנים מאסי גלבוע איימו להשבית את אימון יום שני, במחאה על כך שמשכורתם עדיין לא שולמה. על פי אחד השחקנים, ב- 10 בחודש הם היו אמורים לקבל שכר, מאז חלפו שבועיים והם עדיין לא ראו כסף. " לפני החג אמרו שנקבל משכורות אחרי החג, אמרו שהמועצה בפגרה בחול המועד, אם בתחילת העונה יש בעיות אז מה יהיה בהמשך הליגה", תהה אחד השחקנים.

גורם בגלבוע אומר: "היה דיבור בין השחקנים להשבית את האימון, אבל השחקנים גברים, שמו את הבעיות בצד ועלו להתאמן". יושב ראש אסי גלבוע, ארז שטיין, אמר כי לא שמע על איום השחקנים, שרק בלחצם של הצוות המקצועי, בראשותו של המאמן ברוך ממן, ניאותו לעלות לאימון, אולם הבהירו כי לא יהססו להשבית אימונים אם לא יקבלו משכורות.

שטיין בתגובה: "המידע היחידי שהגיע אלי, למנהל הקבוצה או למאמן לגבי איום כלשהו, הינו מכתב שהתקשר ושאל לפשר הדבר. השחקנים התייצבו במלואם לאימון, המאמן שוחח איתם והתאמנו כמתוכנן".

ארז שטיין הוסיף ואמר: "מועדון אסי גלבוע הינו מועדון מסודר העומד בהתחייבויותיו. קיים איחור של מספר ימים בתשלום השכר כתוצאה מעיכוב בהעברת תקציב מהמועצה שהינה התומך המרכזי לקבוצה. תוך מספר ימים המועדון יקבל את התקציב הנדרש ויממש את התחייבויותיו".

 

בדוק גם

נתנאל גולדמן

נתנאל גולדמן מככב בסרטון תדמית לגיוס כספים לבית חב"ד בעפולה

כשהכדורגלן העפולאי המתחזק קיבל את הפנייה להשתתף בסרטון התדמית הוא לא חשב פעמיים ומיותר לציין שהוא לא קיבל כל תמורה עבור ההשתתפות בסרטון. * היעד: גיוס 300 אלף שקל

שושן במעמד החתימה עם סוכנו וראשי הפועל עפולה (צילום עצמי)

השוער רון שושן נשאר בהפועל עפולה

שושן העדיף את הפועל עפולה על פני הפועל מרמורק והפועל איכסאל, שהניחה בפניו הצעה כספית מפתה. בהפועל עפולה אומרים שלא היה להם צל של ספק ששושן ימשיך כי "הוא אוהב את המקום, מחובר לאנשים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *