מבזקים
בית / עמקים / ספורט עמקים / "אם בתחילת העונה יש בעיות אז מה יהיה בהמשך?"

"אם בתחילת העונה יש בעיות אז מה יהיה בהמשך?"

ארז שטיין  (צילום: צילום חגאג רחאל)
ארז שטיין (צילום: צילום חגאג רחאל)

שחקנים מאסי גלבוע איימו להשבית את אימון יום שני, במחאה על כך שמשכורתם עדיין לא שולמה. על פי אחד השחקנים, ב- 10 בחודש הם היו אמורים לקבל שכר, מאז חלפו שבועיים והם עדיין לא ראו כסף. " לפני החג אמרו שנקבל משכורות אחרי החג, אמרו שהמועצה בפגרה בחול המועד, אם בתחילת העונה יש בעיות אז מה יהיה בהמשך הליגה", תהה אחד השחקנים.

גורם בגלבוע אומר: "היה דיבור בין השחקנים להשבית את האימון, אבל השחקנים גברים, שמו את הבעיות בצד ועלו להתאמן". יושב ראש אסי גלבוע, ארז שטיין, אמר כי לא שמע על איום השחקנים, שרק בלחצם של הצוות המקצועי, בראשותו של המאמן ברוך ממן, ניאותו לעלות לאימון, אולם הבהירו כי לא יהססו להשבית אימונים אם לא יקבלו משכורות.

שטיין בתגובה: "המידע היחידי שהגיע אלי, למנהל הקבוצה או למאמן לגבי איום כלשהו, הינו מכתב שהתקשר ושאל לפשר הדבר. השחקנים התייצבו במלואם לאימון, המאמן שוחח איתם והתאמנו כמתוכנן".

ארז שטיין הוסיף ואמר: "מועדון אסי גלבוע הינו מועדון מסודר העומד בהתחייבויותיו. קיים איחור של מספר ימים בתשלום השכר כתוצאה מעיכוב בהעברת תקציב מהמועצה שהינה התומך המרכזי לקבוצה. תוך מספר ימים המועדון יקבל את התקציב הנדרש ויממש את התחייבויותיו".

 

בדוק גם

עלי כנאנה במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

הלהיט החם של הפועל נצרת עילית

בחלון העברות בינואר הגיע עלי כנאנה לנצרת עילית, השתלב מצוין והפך לבורג מרכזי בקבוצה * "קיבלו אותי יפה, יש בנצרת עילית אנשים טובים כיף לי שם", אומר החלוץ שבעונתו האחרונה בנוער כבש 30 שערים

האחים/ כדורגלנים עם האבא/ מאמן (צילום עצמי)

גביע המדינה ינדוד לכפר טמרה שבגלבוע?

האחים עומרי וכארם זועבי מככבים בקבוצות הצעירות של מכבי חיפה והשבוע העפילו לשלב חצי הגמר * אבא אדהם והדודים ספואן וסולטן נושאים בנטל ההסעות מהכפר שבגלבוע לאימונים ולמשחקים * אבא אדהם: "יש להם כשרון ורצון גדול להצליח"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *