בית / עמקים / נצרת עילית / איזה ריאל מדריד ב' ואיזה נעליים

איזה ריאל מדריד ב' ואיזה נעליים

שמעון הדרי
מחזיר מלחמה. שמעון הדרי (צילום: אדריאן הרבשטיין)

הרים וגבעות הובטחו למאמן הפועל נצרת עילית, שמעון הדרי, לפני שטס יחד עם אלון חרזי, מנג'ר הפועל עכו, בסוף השבוע שעבר למדריד, לצפות בשחקנים מקבוצת המשנה של ריאל מדריד, אבל הוא חזר עם ידיים ריקות. הסיבה: הם צפו במשחקים מהליגה הרביעית והחמישית וראו שחקנים שכלל לא מתאימים לליגה השנייה בישראל.

"זה לא מה שהובטח לנו, דיברו אתנו על ריאל מדריד ב', בפועל ראינו קבוצות מליגות נמוכות, שמתאימים לליגות הנמוכות בישראל", מסביר הדרי. השבוע חתמו בנצרת עילית רשמית מאמן הכושר משה שרעבי ומאמן השוערים אנדרי טבראני.

בנצרת עילית לא יודעים מה כוונותיו של הבלם יבגני ברקמן, שסיים חוזה והוא למעשה שחקן חופשי. בקבוצה מעריכים כי ברקמן באמצעות הסוכנת שלו מנהלים מגעים שקטים עם קבוצות בליגת העל, ולכן בשלב זה הוא שומר על דממת אלחוט.

 

 

בדוק גם

בית העלמין בנצרת עילית (צילום יצחק סולומון)

גופת הקשישה שהלכה לעולמה הוחלפה, בבית העלמין עלו על הטעות

רק כשהגיעה הגופה לנצרת עילית עלו על הטעות, הרכב נשלח חזרה לבית חולים העמק להחליף את הגופה. יש לציין כי המשפחה האבלה כלל לא הייתה מודעת לדרמה שהתרחשה. "עד מועד ההלוויה הטעות תוקנה", מאשר גורם בבית העלמין.

ירון הוכנבוים

גביע הטוטו: קבוצת הנוער של הפועל נצרת עילית בנעלי הבוגרים

בנצרת עילית החליטו לוותר מראש על משחק גביע הטוטו הערב ברמלה, כדי שהשחקנים יגיעו רעננים למשחק פתיחת העונה, ביום חמישי נגד רמת השרון בחוץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *