בית / עמקים / נצרת עילית / אביב כהן למגדל העמק

אביב כהן למגדל העמק

אביב כהן
אביב כהן (צילום עצמי)

חלוץ הפועל נצרת עילית, אביב כהן, שוחרר היום להפועל מגדל העמק מליגה א׳. כהן הושאל ללא תמורה עד סיום העונה ובנצרת עילית רוצים שיחזור בעונה הבאה. מאמן מגדל העמק, איתן טייב, נלחם על החלוץ ושיכנע אותו לבוא למגדל העמק, כמחליפו של מאור ג׳אנח, ששוחרר לפני החגים. ״זה בדיוק השחקן שרציתי, אני שמח שהמאמצים שלנו נשאו פרי ואביב בהפועל מגדל העמק״.

כהן מיעט לקבל דקות משחק בנצרת עילית, וכשהבין שהמאמן שמעון הדרי לא בונה עליו, התקבלה אצלו ההחלטה לעבור למגדל העמק. מנצרת עילית נמסר בתגובה: ״אביב כהו הוא שחקן שלנו, בעצה אחת הוחלט להשאיל אותו עד סיום העונה, במטרה שיקבל דקות משחק ויצבור ניסיון. אביב יחזור אלינו בעונה הבאה״.

בדוק גם

משפחת רות חוגגת לנועם נתנאל (צילום עצמי)

נועם נתנאל חגג שנתיים

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, חגגו לנסיך שלהם נועם נתנאל יום הולדת שני עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. הזוג דאג לשפע מאכלים, מעשה ידיה של יסמין. השתייה חריפה זרמה לה כמים. המדור מצטרף לאיחולים.

אלי מלדסי (צילום עצמי)

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע * "מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *