בית / עמקים / חדשות עמקים / סופי: טקס ברית ערים תאומות עם בוקרשט ייחתם ב- 9 באפריל

סופי: טקס ברית ערים תאומות עם בוקרשט ייחתם ב- 9 באפריל

לאחר שנה שלמה של משא ומתן וקשר, תגיע ארצה בתחילת חודש אפריל משלחת מבוקרשט, רומניה. על הפרק: חתימת ברית ערים תאומות בין סקטור 1 בבוקרשט (עיר הבירה הרומנית מחולקת לסקטורים, שבכל אחד מהם עומד ראש עיר) לנצרת עילית.

מו"מ של שנה. ראש העיר רונן פלוט והנציגה הרומנית אלכסנדרה דימא
מו"מ של שנה. ראש העיר רונן פלוט והנציגה הרומנית אלכסנדרה דימא

ברית ערים תאומות תכלול כמעט את כל התחומים, החל בחילופי משלחות נוער ושתופי פעולה בכל נושא אפשרי. המשלחת מרומניה תנחת בארץ ב- 8 באפריל ולמחרת, 9 באפריל, ייערך טקס חגיגי במעמד ראש העיר הרומני דניאל טודורץ ועמיתו רונן פלוט מנצרת עילית, ובהשתתפות נציגים נוספים משני הצדדים. למחרת יעזבו הרומנים את העיר, לא לפני שיבקרו במספר מקומות בעיר.

נושא ברית ערים תאומות עם בוקרשט אושר בישיבת המועצה האחרונה בנצרת עילית. יש לציין כי בקרוב מתוכנן טקס חתימה דומה בבוקרשט, שמועדו עדיין לא נקבע.

בדוק גם

הסבתא הגאה מברכת את דניאל משה המצטיין צילום: פרטי

תעודת הצטיינות מיוחדת לסגן דניאל משה מעפולה

משרת במנהל האזרחי, זרוע של היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים באזור יהודה ושומרון, בראשות אלוף יואב (פולי) מרדכי. היחידה אחראית על יישום המדיניות האזרחית של הממשלה ביהודה ושומרון וכלפי רצועת עזה כחלק ממרכיבי הביטחון הלאומי של מדינת ישראל.

אוהדי גלבוע גליל באולם בגן נר

הקהל ביקש, הקהל קיבל

במועדון הכדורסל יוצאים במבצע מנויים אטרקטיבי לרגל פתיחת הסיבוב השלישי, בעקבות פניות רבות למועדון מצד קהל האוהדים. המנוי הוא לחמשת משחקי הבית בסיבוב השלישי, פלוס משחקי הבית בפלייאוף במידה והקבוצה תצליח להעפיל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *