מבזקים
בית / עמקים / נצרת עילית / סוף סוף ניצחון לכדורסלני הפועל נצרת עילית

סוף סוף ניצחון לכדורסלני הפועל נצרת עילית

לאחר ארבעה הפסדי ליגה רצופים רשמו כדורסלני הפועל נצרת עילית ניצחון בכורה העונה בליגה הארצית, במשחק חוץ על הפועל כרמיאל, שעדין לא ניצחה העונה.

ליאור אנגלמן
ליאור אנגלמן צילום: אדריאן הרבשטיין

המשחק היה צמוד ואגרסיבי ומתוח. כדורסלן הבית, שבי מנשרוב, שתרם 10 נקודות והיה מצטיין המשחק.

המחצית הסתיימה ביתרון קל של נצרת עילית 35-33 בניצוחו של בר חג'בי, שהצטרף לקבוצה רק בשבוע שעבר ותרם מניסיונו העשיר בליגה הארצית, קלע 17 נקודות וחילק 8 אסיסטים.

פתיחת המחצית השנייה, הייתה שקולה, כאשר כרמיאל כבר יצרה יתרון של 5 נקודות, אך בר ראובן המנוסה דאג שהמשחק לא יברח לנצרת עילית, ושתי שלשות שלו, החזירו את היתרון לנצרת עילית. מצטיין המשחק, שבי מנשרוב יחד עם דגן ליכט, דאגו להתיש את שני הכוכבים של כרמיאל, סעודאי וגולץ.

בדוק גם

טניסאי נצרת עילית. טאובר משמאל (צילום עצמי)

הפטנט בדרך לזכייה באליפות: שחקן שמשחק בליגה הצרפתית

טניסאי השולחן של הפועל נצרת עילית, מצאו פטנט מקורי כדי לזכות באליפות: הם מקפיצים למשחקים החשובים את הטניסאי מיכאל טאובר, המתגורר בצרפת ובמשחק בקבוצה מקומית מהליגה הצרפתית. מכיוון שמשחקי הליגה הצרפתית בטניס שולחן מתקיימים בשבת והליגה בישראל מתקיימת בימי שלישי, יכול טאובר לערוך גיחות לישראל, בכל פעם שהוא מתבקש.

אהרון כהן (צילום עצמי)

אהרון כהן ירוץ למועצה בנצרת עילית ברשימת "שומרים על הבית למען ילדינו"

כהן, בן 50, שירת בצבא הקבע במשך 28 שנים והשתחרר לפני כשנה בדרגת רס"ב, אומר כי בראש סדר העדיפויות שלו יעמוד נושא הצעירים. "זה נושא שמדבר אל לבי, טבעי שאטפל בנושא זה כי הם דור העתיד, יש לי תכניות וצריך לחבק אותם כדי שיישארו בעיר", הוא אומר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *