יום רביעי , נובמבר 21 2018
בית / עמקים / נצרת עילית / סוכנו של אוסי מאולי דרש 60 אלף שקל נטו בחודש מנצרת עילית
מאולי (צילום מיכאל מלכין)
מאולי (צילום מיכאל מלכין)

סוכנו של אוסי מאולי דרש 60 אלף שקל נטו בחודש מנצרת עילית

סוכנו של החלוץ הגנאי הפצוע, אוסי מאולי, הדהים השבוע כאשר דרש לא פחות מ… 60 אלף שקל נטו בחודש לעונה הבאה! יש לציין כי מדובר בשכר חודשי, לא כולל רכב, דירה שכורה ובונוסים עבור נקודות, או עלייה לפליאוף העליון.

בחצי העונה בה היה בנצרת עילית, השתכר מאולי 15 אלף שקל בחודש והיה השחקן היחיד שבחוזה שלו הופיע מענק הישארות, בגובה 30 אלף שקל. לרוע המזל, מאולי נפצע נגד מכבי הרצליה והספיק לשחק עד אז 4 משחקים מלאים בלבד, ועוד 4 משחקים חלקיים, בהם כבש שער אחד בודד.

מכה כפולה. מאולי (צילום מיכאל מלכין)
דרישות גבוהות. מאולי (צילום מיכאל מלכין)

בנצרת עילית הודיעו לשחקן ולסוכנו כי בסכומים האלה אין על מה לדבר בנוגע להמשך ההתקשרות. יש לציין כי המהלך השיחה, מאולי, שעובר בימים אלה שיקום ולא ברור מתי יהיה כשיר, לא פצה את פיו והותיר את המלאכה בידי סוכנו.

המנכ"ל גיל ברעם: "הבהרנו לו שסכומים כאלה לא מקובלים במועדון שלנו ושבכלל אין על מה לדבר. אם יש לו הצעות כאלו מקבוצות אחרות, שייקח אותן בשתי ידיים, כי ההצעה שאנחנו מסוגלים לתת לו לא דומה בכלל למה שהוא מבקש".

ברעם המשיך ותקף את הדרישה וכינה אותה "חוצפה". "מישהו בכלל יודע איך הוא יחזור מהפציעה? אנחנו דאגנו לטפל בו כמו שחקן בית כי אנחנו לא זורקים שחקנים פצועים לרחוב, אנחנו דואגים להם, וחבל שאין מי שמעריך זאת".

בדוק גם

אורנה שטרקמן  צילום:ינאי יחיאל

פרסום ראשון: סיעת הדור הבא בראשות אורנה שטרקמן תשב באופוזיציה

בהודעת הסיעה נכתב: "סיעת הדור הבא לא תצטרף לקואליציה וזאת לאחר פגישות ודיונים עם ראש העיר הנבחר רונן מרלי ואי הגעה להסכמות, בין השאר בשל מחויבויות אחרות של ראש העיר. מרלי בתגובה: " צר לי על כך ששטרקמן דרשה לקבל את תפקיד סגן ראש העיר בשכר כתנאי לכניסתה לקואליציה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *