בית / עמקים / ספורט עמקים / נשיא הפועל עפולה: "לא היה לי ספק שנעבור בקרה"

נשיא הפועל עפולה: "לא היה לי ספק שנעבור בקרה"

שבועות לא פשוטים עברנו. ידענו שהחיים שלנו כקבוצה בפריפריה קשים, אבל לא היה לי ספק שנעבור בקרה.
אני אוהב אתגרים, אבל הפעם האתגר היה לא פשוט ובעיקר מורכב. נדרשנו להיות יצירתיים, נחושים וממוקדי מטרה. על המשימה הזו פיקד באופן אישי ראש העיר יצחק מירון, שפעל באופן אישי מול עופר אורליצקי ושוחח עמו מספר פעמים על מנת למצוא פתרון לבעיית הבטוחות מול הבקרה.
ששי יעקב (צילום חגאג רחאל)
הנשיא ששי יעקב (צילום חגאג רחאל)
אנשי הבקרה עמדו על הרגליים האחוריות שהשנה התחייבות הרשויות לא נחשבות כבטוחה. הזמן הלך ואזל מול לוח הזמנים הצפוף שנוצר. נאלצנו לפנות לנשיאות בית הדין בהתאחדות בטענה שיש כאן קיפוח. חלק מהטענות שלנו התקבלו וגם קיבלנו ארכה להתארגן בהתאם.
היום, אחרי אין ספור שעות עבודה והתגייסות של כמה אנשי עסקים וכמובן בליווי הצמוד של ראש העיר יצחק מירון, הצלחנו להעביר את הקבוצה בבקרה.
אני מבקש להודות באופן אישי לכל האנשים שפעלו בצורה שקטה ואינטנסיבית למען הקבוצה – דני אסולין היו״ר, עמי אסייג המנכ"ל, לחברי ההנהלה, לתומר רחמים, לעו״ד מוטי אלוש, לצוות לשכת ראש העיר רוחמה ודורית המקסימות, למומו לוי סגן ראש העיר, למוטי פיראל הדובר, לעודד פרל מנהל מחלקת הספורט ולעוד אנשים טובים ונפלאים שעשו ימים כלילות למען הקבוצה בתקופה זו. אני מתנצל מראש אם שכחתי מישהו.
לא אהבתי בלשון המעטה את הניסיון הציני להכניס מעורבות פוליטית של מספר גורמים. זה היה מיותר ולא לעניין. הספורט בעיר הוא של כולם והוא חייב להישאר טהור ונקי מפוליטיקה. כך היה עד עכשיו וכך גם ימשיך להיות.
זה הזמן להיות מרוכזים בדבר האמתי באמת – הגעה שלכם אוהדים יקרים למשחקי הקבוצה.
אני מבקש להודות למשפחתי היקרה: לרעייתי אורלי ולילדים המקסימים שלי שעברו ביחד איתי תקופה לא פשוטה. תודה משפחה יקרה

בדוק גם

אמבולנס של איחוד הצלה (צילום דוברות איחוד הצלה)

שיש כבד נפל על אישה בבית העלמין בתענכים

חובשים של איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ראשוני לנפגעת במצב קל-בינוני עם חבלת חזה והיא הובלה לבית חולים העמק בעפולה

אבי אבגי (צילום חגאג רחאל)

השופט גרינפלד גנב את ההצגה בדרבי הנצרתי

גרינפלד פסק על שני פנדלים מעוררי מחלוקת לטובת אחי נצרת. כמו כן הרחיק את שוער נצרת עילית, אבי איבגי, כששלף לעברו שני כרטיסים צהובים בזה אחר זה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *