בית / עמקים / חדשות עמקים / תוקם ועדה שתבדוק את פיזור הכספית בבית הספר בנצרת

תוקם ועדה שתבדוק את פיזור הכספית בבית הספר בנצרת

משרד החינוך מחוז הצפון ועיריית נצרת מודיעים כי החל ממחר (יום שלישי)  ועד להודעה אחרת, תלמידי חטיבת הביניים "עומר אבן אלחטאב" בנצרת ילמדו בשני מוקדים: כיתות ז'-ח' ילמדו בבית הספר היסודי "אברהים טוקאן" בנצרת. כיתות ט' ילמדו בחטיבת "אבן סינא" באשכול הפיס. התלמידים יוסעו למוקדים אלה.

אתמול, נסגר בית הספר לאחר שנמצאו בו כמויות אדירות של כספית שפוזרה בשטח בית הספר. כספית הינו חומר מסוכן שעלול לגרום לבעיות בנשימה והרעלת כספית חמורה. ככל הנראה תלמידים גנבו את החומר ממעבדת הניסויים ומדובר במעשה קונדס. במשרד הבריאות ערכו בדיקות מקיפות, ועד להודעה חדשה נסגר בית הספר, בהנחייה של המשרד להגנת הסביבה שערך בדיקות ניטור. על פי הנתונים הזיהום החריג התגלה פי ארבע מהמותר.

במקביל משרד החינוך הודיע כי ייפתח בוועדת חקירה שתבדוק את הנושא: "מנהלת מחוז הצפון , ד"ר אורנה שמחון מינתה ועדה לבדיקת האירוע שהתרחש בחטה'ב עומאר אלחט'ב בנצרת . מנהלת המחוז הינחתה את יו"ר הוועדה להגיש לה את ממצאי הבדיקה בתוך עשרה ימים. במקביל החליטה מנהלת המחוז, בתיאום עם המשרד להגנת הסביבה, לסגור את ביה'ס עד תום פינוי החומר המסוכן , וזאת , על מנת להבטיח את שלומם ובריאותם של התלמידים ועובדי בית הספר.

"מנהלת המחוז הנחתה את מנהל בית הספר וכן את הרשות המקומית לבצע פעילות חינוכית ולימודית חוץ בית ספרית במקומות חלופיים. מנהלת המחוז פועלת בתיאום מלא עם משטרת ישראל , המשרד להגנת הסביבה , משרד הבריאות והרשות המקומית", מסרו במשרד החינוך

בדוק גם

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

וועדת הבחירות בניצוחו של יוסי פורטל מההסתדרות

מערכת בחירות רגועה לוועד העובדים בעיריית מגדל העמק

הקלפיות ייסגרו בשעה 15:00 ואחרי הספירה יתבררו תוצאות הבחירות. בעיריית מגדל העמק כ- 260 בעלי זכות הצבעה, 12 מועמדים מתמודדים בבחירות, המועמדת לניצחון היא יושב ראש וועד העובדים ב- 7 השנים האחרונות, רותי הרוש, שזוכה להערכה רבה בקרב העובדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *