יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / נצרת עילית: עו"ד דרבקין הורשע בגניבה של 5 מיליון שקלים

נצרת עילית: עו"ד דרבקין הורשע בגניבה של 5 מיליון שקלים

אזיקים
(צילום אילוסטרציה: פנתרמדיה)

בית משפט השלום בנצרת הרשיע היום (שני) את עו"ד דניאל דרבקין מנצרת עילית, בהתאם להודאתו במסגרת הסדר טיעון אליו הגיעו הצדדים, בפרשת גניבת סכומי כסף נכבדים מלקוחותיו במשך חמש שנים.  עו"ד דרבקין נעצר לפני מספר חודשים בנתב"ג לאחר ששב לארץ מחו"ל. כתב האישום שהוגש נגדו  כלל עבירות גניבה  באישום הראשון ב- 27 מקרים, במסגרתם נטל לכיסו 2.38 מיליון שקלים.

במסגרת האישום השני הורשע בעבירות גניבה ב-26 מקרים, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות במסגרתם נטל לכיסו 2.55 מיליון שקלים.  הסדר הטיעון לא כלל ענישה והטיעון לעונש יהיה פתוח.

ב"כ הצדדים הבהירו לבית המשפט  כי בהתאם להסדר, בכוונת הנאשם לנסות ולהחזיר את סכומי הכסף אותם לקח מלקוחותיו, דבר שהינו גם אינטרס של המדינה בתיק זה ולפיכך בקשו כי מועד הטיעונים לעונש והכנת תסקיר שירות המבחן בעניינו יערכו בעוד כחצי שנה, על מנת שבפרק זמן זה יעסוק הנאשם בהחזרת הכסף . השופטת נענתה לבקשתו.

בדוק גם

מתכננים. פלוט וישראלי (צילום דוברות העירייה)

תכנון ראשוני של הרכבל מנצרת עילית להר תבור

התכנית הוצגה בפני ראש עיריית נצרת עילית רונן פלוט לאחר שגובשה על ידי צוות מקצועי מטעם החברה הממשלתית לתיירות. השלב הבא: יציאה למכרז

אבי אבגי (צילום חגאג רחאל)

השופט גרינפלד גנב את ההצגה בדרבי הנצרתי

גרינפלד פסק על שני פנדלים מעוררי מחלוקת לטובת אחי נצרת. כמו כן הרחיק את שוער נצרת עילית, אבי איבגי, כששלף לעברו שני כרטיסים צהובים בזה אחר זה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *