בית / עמקים / חדשות עמקים / סלאם וליקוורניק הבטיחו: עידן חדש ביחסים בין נצרת עילית לנצרת

סלאם וליקוורניק הבטיחו: עידן חדש ביחסים בין נצרת עילית לנצרת

"מה שהיה – לא יהיה", זה מה שסיכמו ראש העירייה החדש של נצרת, עלי סלאם, וחבר המועצה החדש בנצרת עילית, רוני ליקוורניק.

ליקוורניק, הגיע בסוף השבוע לביתו של עלי סלאם בנצרת, לברך אותו לרגל ניצחונו בבחירות. "אנחנו שכנים, לא מתאים שנהיה בנתק, צריך שנעבוד בשיתוף פעולה למען כל תושבי האזור", אמר עלי סלאם, והבטיח: "נפתח עידן חד ביחסים בין שתי הערים".

גם לרוני ליקוורניק היו בשורות: "אנחנו שכנים קרובים, רק כביש מפריד בינינו, צריך למחוק את העבר ולהסתכל קדימה, לעבר עתיד טוב יותר בין שתי הערים. אין סיבה שנחיה בעוינות". ליקוורניק הזכיר כי בצעירותו "אין ילד בנצרת עילית שלא היה יורד בשבת עם ההורים שלו לשוק בנצרת, זה דבר שנעלם מאלף ואחת סיבות, אנחנו צריכים לחשוב איך מחזירים לקדמותם את הימים בהם היינו משפחה אחת גדולה".

כזכור, יחסי נצרת עילית ונצרת השכנה ידעו אין ספור תקריות שזכו להד בתקשורת, שהחלו בימי ראש העיר נצרת עילית הקודם, מנחם אריאב, והדברים רק התעצמו בתקופת שמעון גפסו. אריאב וגפסו לא היו ידידיו של ראש העיר נצרת, ראמז ג'ראייסי, וזאת בלשון המעטה.

עלי סלאם ורוני ליקוורניק (צילום: עצמי)
עלי סלאם ורוני ליקוורניק (צילום: עצמי)

בדוק גם

ראש העיר רונן פלוט מכתיר את ברקמן (צילום חגאג רחאל)

ז'ניה ברקמן – כדורגלן העונה 2017/18

כדורגלן הפועל נצרת עילית, ז'ניה ברקמן, הוא כדורגלן העונה 2017/18 של עיתון ידיעות הגליל. את ברקמן הכתיר ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט. הציג את העונה הכי טובה בקריירה שלו, היה בין הגורמים לעלייה לפלייאוף העליון ותרם 6 שערי ליגה מעמדתו כבלם.

תומר רז (צילום עצמי)

העבריין לא לקח בחשבון שהפקח שרודף אחריו הוא אלוף ישראל לשעבר בהיאבקות

הפקח המסייע בשיטור העירוני של נצרת עילית, הצליח להביא ללכידתו של חשוד בעבירות מין לאחר מרדף רגלי שניהל אחריו ברחובות העיר * "כושר גופני תמיד יכול רק לעזור", סיכם תומר רז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *