בית / עמקים / חדשות עמקים / סלאם וליקוורניק הבטיחו: עידן חדש ביחסים בין נצרת עילית לנצרת

סלאם וליקוורניק הבטיחו: עידן חדש ביחסים בין נצרת עילית לנצרת

"מה שהיה – לא יהיה", זה מה שסיכמו ראש העירייה החדש של נצרת, עלי סלאם, וחבר המועצה החדש בנצרת עילית, רוני ליקוורניק.

ליקוורניק, הגיע בסוף השבוע לביתו של עלי סלאם בנצרת, לברך אותו לרגל ניצחונו בבחירות. "אנחנו שכנים, לא מתאים שנהיה בנתק, צריך שנעבוד בשיתוף פעולה למען כל תושבי האזור", אמר עלי סלאם, והבטיח: "נפתח עידן חד ביחסים בין שתי הערים".

גם לרוני ליקוורניק היו בשורות: "אנחנו שכנים קרובים, רק כביש מפריד בינינו, צריך למחוק את העבר ולהסתכל קדימה, לעבר עתיד טוב יותר בין שתי הערים. אין סיבה שנחיה בעוינות". ליקוורניק הזכיר כי בצעירותו "אין ילד בנצרת עילית שלא היה יורד בשבת עם ההורים שלו לשוק בנצרת, זה דבר שנעלם מאלף ואחת סיבות, אנחנו צריכים לחשוב איך מחזירים לקדמותם את הימים בהם היינו משפחה אחת גדולה".

כזכור, יחסי נצרת עילית ונצרת השכנה ידעו אין ספור תקריות שזכו להד בתקשורת, שהחלו בימי ראש העיר נצרת עילית הקודם, מנחם אריאב, והדברים רק התעצמו בתקופת שמעון גפסו. אריאב וגפסו לא היו ידידיו של ראש העיר נצרת, ראמז ג'ראייסי, וזאת בלשון המעטה.

עלי סלאם ורוני ליקוורניק (צילום: עצמי)
עלי סלאם ורוני ליקוורניק (צילום: עצמי)

בדוק גם

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

ירון הוכנבוים

הפועל נצרת עילית כבר במקום ה- 4

ברה הערב 0-1 על עירוני נשר והתברגה במקום השני בטבלה, 2 נקודות בלבד פחות מהמקום ממנו עולים לליגת העל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *