בית / עמקים / חדשות עמקים / סגן ראש עיריית נצרת עילית: "אל תגיעו לכפרים ערבים, גם לא לקניות"

סגן ראש עיריית נצרת עילית: "אל תגיעו לכפרים ערבים, גם לא לקניות"

אלכס גופמן (צילום: עצמי)
אלכס גופמן (צילום: עצמי)

"אם אנחנו נפגין והם יפגינו, אנחנו נחסום כבישים והם יחסמו כבישים – למי זה יועיל? שום דבר טוב לא יצא מזה. אם רוצים להבהיר לישובים הערבים שהתנהגות אלימה לא מקובלת עלינו, לא על התושבים היהודים ולא על התושבים הערבים כאחד, צריך לנהוג בפעולה פשוטה – להפסיק לקנות בכפרים הערביים ולא להגיע אליהם או לנצרת", אומר סגן ראש העיר נצרת עילית, אלכס גופמן, בעקבות ההפגנות וידויי האבנים בנצרת ובכפרים הערבים המקיפים את נצרת עילית, שגרמו לניתוק העיר

גופמן מבהיר כי את דברו הוא מכוון לציבור היהודי והערבי בנצרת עילית, "אני לא מדבר רק אל היהודים אלא גם לתושבים הערבים. תושבי הכפרים יודעים היטב כי מקור הפרנסה העיקרי שלהם נמצא בארנק של תושבי נצרת עילית,היהודים והערבים גם יחד, כשהכיס שלהם יפגע הם יבינו שזה לא משתלם".

גופמן קרא לתושבי נצרת עילית לא לבקר בימים אלה בכפרים הערבים. "אין לנו מה לחפש שם בימים אלה, לא מדובר רק בעניין כלכלי אלא גם ביטחוני, לטובת שלומם של התושבים אני מציע להימנע מביקורים".

 

בדוק גם

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *