בית / עמקים / חדשות עמקים / סגן ראש עיריית נצרת עילית: "אל תגיעו לכפרים ערבים, גם לא לקניות"

סגן ראש עיריית נצרת עילית: "אל תגיעו לכפרים ערבים, גם לא לקניות"

אלכס גופמן (צילום: עצמי)
אלכס גופמן (צילום: עצמי)

"אם אנחנו נפגין והם יפגינו, אנחנו נחסום כבישים והם יחסמו כבישים – למי זה יועיל? שום דבר טוב לא יצא מזה. אם רוצים להבהיר לישובים הערבים שהתנהגות אלימה לא מקובלת עלינו, לא על התושבים היהודים ולא על התושבים הערבים כאחד, צריך לנהוג בפעולה פשוטה – להפסיק לקנות בכפרים הערביים ולא להגיע אליהם או לנצרת", אומר סגן ראש העיר נצרת עילית, אלכס גופמן, בעקבות ההפגנות וידויי האבנים בנצרת ובכפרים הערבים המקיפים את נצרת עילית, שגרמו לניתוק העיר

גופמן מבהיר כי את דברו הוא מכוון לציבור היהודי והערבי בנצרת עילית, "אני לא מדבר רק אל היהודים אלא גם לתושבים הערבים. תושבי הכפרים יודעים היטב כי מקור הפרנסה העיקרי שלהם נמצא בארנק של תושבי נצרת עילית,היהודים והערבים גם יחד, כשהכיס שלהם יפגע הם יבינו שזה לא משתלם".

גופמן קרא לתושבי נצרת עילית לא לבקר בימים אלה בכפרים הערבים. "אין לנו מה לחפש שם בימים אלה, לא מדובר רק בעניין כלכלי אלא גם ביטחוני, לטובת שלומם של התושבים אני מציע להימנע מביקורים".

 

בדוק גם

כישורים עם הכדור. פלוט (צילום עצמי)

ראש עיר ספורטיבי

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, מלווה באדיקות את קבוצת הכדורגל הפועל נצרת עילית ומסייע לה רבות, אבל מצהיר בכל הזדמנות כי הוא בכלל לא מבין בכדורגל. זה לא הפריע לו לגלות כישורים בלתי מבוטלים עם הכדור, באירוע גמר הליגה לשכונות שהתקיים בעיר. ראש עיר ספורטיבי אמרנו?

שוקי כץ (צילום עצמי)

מגדל העמק: הציונות הדתית חוברת ליקי בן חיים

בן חיים: "אני גאה ונרגש לאחד לרשימתי כוחות חדשים ורעננים, כוחות איכותיים שהגיעו לעיר מתוך אידיאולוגיה ורצון לבצע שינוי בעיר. אין לי ספק שזוהי יריית הפתיחה ובקרוב נחשוף מצטרפים נוספים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *