בית / עמקים / נצרת / טל בנין בדרך לאמן את אחי נצרת

טל בנין בדרך לאמן את אחי נצרת

המאמן טל בנין, קפטן נבחרת ישראל לשעבר, נמצא במשא ומתן מתקדם לאימון מכבי אחי נצרת מהליגה הלאומית, במקומו של סמיר עיסא שהתפטר, וכבר הספיק לחתום במכבי אום אל פאחם.

לראשי אחי נצרת יש מספר מועמדים לאימון, ביניהם איל לחמן מאמן ראשון לציון, וחיים סילבס, עוזר מאמן הפועל רעננה, וכן האנגלי ג'ון גרגורי, שאימן את הקבוצה בתקופתה בליגת העל. אבל בראש הרשימה נמצא טל בנין, שראשי המועדון מעריכים אותו מאוד. מה שמונע כרגע סגירה הן הדרישות הכספיות הגבוהות של בנין, כ-25 אלף שקל בחודש כולל רכב ודלקן.

חבר הנהלת הקבוצה אחמד חילו: "אנחנו חושבים שטל הוא אישיות, לא רק מאמן כדורגל, אחד שיכול להצעיד את המועדון לשיאים. יחד עם זאת, לא נשתולל ולא נשבור את המסגרת התקציבית שלנו".

טל בנין (צילום: חגאג רחאל)
בראש הרשימה. טל בנין (צילום: חגאג רחאל)

בדוק גם

אלי בללתי (צילום עצמי)

המגן אלי בללתי יחתום היום בהפועל נצרת עילית

בנצרת עילית כועסים על המגן יהב גורפניקל, שהקשיח שוב ושוב את עמדותיו ולא ממש רצה להגיע לקבוצה. הדברים הגיעו לידי כך שבאחת הישיבות, זעם המאמן ירון הוכנבוים וביקש לא להמתין למי שלא באמת רוצה להיות בקבוצה.

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת: 3 בני משפחה נפצעו בקטטה

שוטרים שהוזעקו למקום עצרו חשוד (בן 21 תושב נצרת עילית), שיובא עם צאת השבת לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בבימ"ש שלום נצרת. זהות חשוד נוסף ידועה ומבוצעות פעולות לאיתורו ומעצרו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *