בית / עמקים / נצרת / "זה לא כדורגל, זו מלחמה"

"זה לא כדורגל, זו מלחמה"

כדורגלני העבר של הפועל נצרת עילית ומכבי אחי נצרת, מאיר זנו וראפע סולימאן, לא אהבו את התנהגות האוהדים של שתי הקבוצות במשחק הדרבי הסוער ביום שני שהסתיים בתיקו 1:1, ויצאו בקריאה משותפת לקהל להרגיע את הרוחות ולשמור על יחסי שכנות טובים.

מאיר זנו: "היה משחק חם וסוער למרות מזג האוויר הקפוא. שיחקתי בעבר בלא מעט משחקי דרבי, חלק מהם היו חמים, הרחקות, מכות, אבל אחרי שריקת הסיום ידענו לעשות הפרדה ולהיות חברים. היום השחקנים אולי חברים, אבל ביציע ראיתי המון שנאה בין מחנות האוהדים".

ראפע סולימאן: " התאכזבתי בגדול ממה שקרה ביציעים. זה לא צריך לקרות, כי אנחנו שכנים וחברים ולא יעזור לאף אחד, אנחנו גם נישאר חברים. מה שקרה שם לא מתאים, אבנים, פצועים, עצורים, זה לא כדורגל זו מלחמה ולדעתי זו בושה וחרפה. שני הצדדים אשמים באותה המידה במה שקרה ביציעים. אני לא זוכר בתקופה שאני שיחקתי שהייתה כזו שנאה בין מחנות האוהדים ואני לא מבין מאיפה זה בא. בתקופתי היינו יוצאים לבלות ביחד, שחקנים מאחי נצרת ומנצרת עילית, אחרי משחקי דרבי".

מאיר זנו וראפע סולימאן (צילום: יצחק סולומון)
מאיר זנו וראפע סולימאן (צילום: יצחק סולומון)

בדוק גם

שחקני הקבוצה במסיבת סיום העונה (צילום עצמי)

"יש פה אנשים שקצת התבלבלו וחושבים שאנחנו בליגת העל"

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט לשחקנים, הערב במסיבת סיום העונה, בעקבות הדרישות המופרזות של השחקנים לעונה הבאה

בחוץ לארץ . סופי וסוזנה (צילום עצמי)

טיול בהפתעה

עובדת מחלקת הרווחה בעיריית מגדל העמק, סופי זילברשטיין, הפתיעה את בתה סוזאנה קליימן מלכה, מנכ"לית חברת הבניה של האבא ארקדי קליימן, בטיול מהנה עם ים של אטרקציות במשך 10 ימים באוקראינה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *