בית / עמקים / נצרת / התחלה ברגל שמאל: שריקות בוז לטל בנין במשחק הבכורה

התחלה ברגל שמאל: שריקות בוז לטל בנין במשחק הבכורה

בשבוע שעבר הוא התקבל בכבוד מלכים בלשכת ראש העירייה נצרת, אבל שלושה ימים מאוחר יותר, למד המאמן החדש של מכבי אחי נצרת, טל בנין, את הצד האחר של אוהדי הקבוצה.

זה התחיל עם קבלת פנים חמה לפני שריקת הפתיחה במשחק נגד הפועל פתח תקווה, בשישי שעבר באצטדיון בעילוט. ככל שחלפו הדקות מבלי שהקבוצה תבקיע, גבר מפלס הלחץ ביציעים.

אם בהתחלה עוד נשמעו שריקות בוז של אוהדים בודדים, עם הירידה מכר הדשא זה כבר הפך לבוז אחד גדול, לאחר שהקבוצה הפסידה 1:0. האוהדים כעסו בעיקר על כך שבנין לא עשה חילוף במשך 87 דקות.

גורם בנצרת אמר: "אין מה לעשות, זה הקהל של הקבוצה, לטוב ולרע". אותו גורם הודה שאם לא יהיו תוצאות, הקהל לא יתחבר לטל בנין, למרות המאמצים הרבים שההנהלה עושה ולמרות הכבוד הרב שהיא רוכשת למאמן.

חמודי אלוש המוצהב, שלא שיחק נגד הפועל פתח תקווה, יחזור ביום שני (9.12, גרין, 19:00) בדרבי להרכב. מי שאמור לשחק לצדו כבלם, הוא הצעיר בר אביטן, שהצטיין בשני המשחקים האחרונים ועשוי לקבל אשראי על חשבונו של תיא באבאלולה, שירד לספסל.

בניגוד לתדמית הקשוחה של המאמן, שכלפי חוץ נראה כאדם קשוח ורציני, שחקנים בקבוצה מספרים, כי "יש לו חוש הומור, הוא מתבדח אתנו, מתלוצץ, בהחלט לא התדמית שיש לו כלפי חוץ".

על פי אותם שחקנים: "רמת האימונים שלו גבוהה, אין מה להשוות אותו לסמיר עיסא, למרות שהוא אתנו רק תקופה קצרה, ההרגשה היא שהוא התחבר אלינו ואנחנו התחברנו אליו".

הקהל צריך להתחבר אליו. טל בנין (צילום: חגאג רחאל)
הקהל צריך להתחבר אליו. טל בנין (צילום: חגאג רחאל)

בדוק גם

גיל סלם (צילום חגג רחאל)

נצרת עילית: כבש צמד, לא בטוח שיוחתם

שבועיים האחרונים נבחן בקבוצה, גיל סלם, שמגלה יכולת טובה ובמשחק האימון אתמול, נגד הפועל איכסאל (1-3) הפתיע וכבש צמד שערים, אבל לא בטוח שהצמד יסדר לו חוזה בנצרת עילית. הסיבה: דרישות כספיות גבוהות של סוכנו.

התאומים איתמר ואבישי גטה (צילום חגאג רחאל)

גאוות העדה

התאומים איתמר ואבישי גטה עושים את צעדיהם הראשונים בהפועל נצרת עילית * וכבר מסומנים כמי שעתידים להגיע רחוק בקבוצה הבוגרת, איתה התחילו להתאמן * המאמן ירון הוכנבוים: "מדובר בשני צעירים רציניים, משקיענים שאוהבים להתאמן ולעבוד קשה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *