בית / עמקים / בית שאן / הורים בעפולה, נצרת ובית שאן ילמדו דרך האינטרנט על הורות

הורים בעפולה, נצרת ובית שאן ילמדו דרך האינטרנט על הורות

האוניברסיטה המקוונת להורים, העוסקת באומנות ההורות, תעלה לאוויר בחודש ינואר 2014. אגודת ניצן בשיתוף עם אוניברסיטת תל אביב, מזמינה הורים ואנשי חינוך, להשתתף בתוכנית ולשמוע הרצאות (דרך האינטרנט) של מיטב המומחים: פרופ' עמוס רולידר, פרופ' מלכה מרגלית, ד"ר עדנה כצנלסון ועוד אחרים. כל אחד מהמרצים יביא את הגישה בה הוא מאמין ומבסס אותה על ידע וניסיון קליני רב.

מנכ"לית אגודת ניצן ד"ר מלי דנינו מסבירה: "המיזם החדש מאפשר להורים לשבת בבית בנוחות, להתפנות פעם בשבוע בערב, כדי לשמוע הרצאות של טובי המומחים וללמוד מניסיונם. בנוסף, יוכלו ההורים גם להתייעץ ולהסתייע בניסיונם של הורים אחרים. אני רואה יתרון גדול גם בעובדה ש'האוניברסיטה המקוונת' תאפשר לשני בני הזוג לשמוע הרצאות וללמוד (ואולי גם לסבתות,לסבים ולגורמים אחרים המעורבים בגידול הילדים ובחינוכם). ההרצאות תהיינה אינטראקטיביות ובזמן אמת. כל הרצאה תוקלט ותהיה זמינה בכל עת לאורך התכנית. ההורים שישתתפו בתכנית ייהנו גם מפורום פתוח ומפגישת ייעוץ חינם באגודת ניצן".

מנהלת המרכז האוניברסיטאי לפיתוח סגל בחינוך, באוניברסיטת תל אביב ד"ר יפה בן עמי מוסיפה: "האוניברסיטה המקוונת להורים מאפשרת שימוש במדיה הדיגיטאלית במיטבה, במתכונת של למידה המתאימה למאה ה-21, נגיע לכל הורה, שמעוניין,  מבלי שהוא ייאלץ לצאת מהבית. באופן שכזה, נוכל להגיע לאוכלוסיות רחבות, גם באזורים גיאוגרפיים רחוקים, ואפילו לישראלים דוברי עברית מחוץ לגבולות מדינת ישראל. המיזם הזה מרגש, משום שמדובר בהנגשת ידע עדכני וחשוב לקהילה רחבה של הורים ואנשי חינוך, אשר חבריה יוכלו להביא מניסיונם, לייעץ ולתמוך האחד בשני. ובנוסף, יהיה גם ערך עצום לכך שההורים יכירו את הסביבה הדיגיטאלית, בה מבלים ילדיהם שעות רבות בשבוע".

פרטים נוספים ניתן למצא באתר אגודת ניצן nitzan-israel.org.il

אילוסטרציה (PantherMedia)
אילוסטרציה (PantherMedia)

בדוק גם

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

וועדת הבחירות בניצוחו של יוסי פורטל מההסתדרות

מערכת בחירות רגועה לוועד העובדים בעיריית מגדל העמק

הקלפיות ייסגרו בשעה 15:00 ואחרי הספירה יתבררו תוצאות הבחירות. בעיריית מגדל העמק כ- 260 בעלי זכות הצבעה, 12 מועמדים מתמודדים בבחירות, המועמדת לניצחון היא יושב ראש וועד העובדים ב- 7 השנים האחרונות, רותי הרוש, שזוכה להערכה רבה בקרב העובדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *