יום חמישי , אוקטובר 18 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / ד"ר שירין חאמד עזאם תנהל את מרפאת עיניים- אוקולופסטיקה במגדלי נצרת
ד"ר עזאם (צילום דוברות הכללית)
ד"ר עזאם (צילום דוברות הכללית)

ד"ר שירין חאמד עזאם תנהל את מרפאת עיניים- אוקולופסטיקה במגדלי נצרת

כללית מרחיבה את שירותיה הרפואיים ולאחרונה נפתחה מרפאת עיניים, אוקולופלסטיקה, במגדלי נצרת, בניהולו של ד"ר יוסף עאוני.  מרפאת העיניים תנוהל על ידי ד"ר שירין חאמד עזאם, מומחית ברפואת עיניים.

ד"ר עזאם (צילום דוברות הכללית)
ד"ר עזאם (צילום דוברות הכללית)

ד"ר עזאם, בת 35, נשואה, מומחית ברפואת עיניים, בוגרת בית הספר לרפואה בטכניון, התמחתה ברפואת עיניים במחלקת עיניים, במרכז רפואי העמק. בבית החולים למחלות עיניים מורפילדס באנגליה השתלמה והתמחתה בתחום העפעפיים, דרכי דמע וארובת העין.

מרפאת העיניים תעניק שירות רפואי למטופלים שהופנו עם חשד למחלות עפעפיים, מחלות בדרכי הדמעות ומחלות הארובה. במסגרת המרפאה יתבצע מעקב וטיפול בצניחת עפעף, מנח עפעף לא תקין, כובד בעפעפיים, צמיחת ריסים לא תקינה, נגעים בעפעפיים, אי פתיחת עין בצורה תקינה, דמעת, דלקת של שק ובלוטת הדמע, יובש בעיניים, מחלת בלוטת התריס בעיניים, מסה בארובה וטראומה בארובת העין.

ד"ר חאמד עזאם מספרת כי בשנים האחרונות גורם הסיכון העיקרי של גידולי העפעפיים הוא החשיפה לשמש החמה בארצנו. "החשיפה לשמש גורמת להופעת נגעים סרטניים על פני עור העפעפיים. אבחון מוקדם לצד טיפול רפואי איכותי ומקצועי ימנע סיבוכים עתידיים ובעיקר יציל את הראייה והחיים".

בדוק גם

ציקי אבישר. צילום: דורון גולן

תלונה במשטרה נגד יו"ר תנועת רוח חדשה במוצקין

למשטרת זבולון הוגשה תלונה נגד יו"ר תנועת רוח חדשה במוצקין, ציקי אבישר, טענה לעבירות של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *