בית / עמקים / נצרת / בחורה עם אנרגיה

בחורה עם אנרגיה

דניס נסייר בת 23 מנצרת, נבחרה להיות פרזנטורית של נבחרת הקרנרג'י – משקה האנרגיה החדש. במהלך היום דניס סטודנטית להוראה בתקשורת ובין לבין היא מדגמנת וגם שומרת על אהבתה לריקודי הסלסלה. ביום יום ניתן לראות אותה מסתובבת ברחבי העיר בג'יפ בצבעי אדום-לבן, וכל תפקידה הוא לעודד אנשים ולהעניק להם אנרגיה חדשה. נשמע כמו ג'וב מהחלומות. לידיעת הרווקים, לדניס המהממת אין חבר.

דניס נסייר צילום: לם וליץ סטודיו
דניס נסייר צילום: לם וליץ סטודיו

בדוק גם

חן אמסלם נענתה לפנייה של אסי ישראלוף

להעלאת המודעות לתסמונת אספרגר

אסי ישראלוף, שמנחה בימים אלה את התוכנית החדשה "גוט טאלנט", גייס את חבריו הסלבריטאים לטובת מטרה טובה וחשובה: עמותת אפי אספרגר שקיימה את הפעילות השנתית למען העלאת המודעות לתסמונת אספרגר (מגבלה נוירולוגית התפתחותית, המתבטאת בעיקר בקשיים באינטראקציה חברתית ורגשית). הפעילות המיוחדת התקיימה בסניף של רולדין בת"א, שתרמה סדנת אפיית אוזני המן, שהועברה על ידי הקונדיטורים של הרשת. במסגרת הפעילות, הסלבריטאים הכינו אוזני המן יחד נערים ונערות הלוקים בתסמונת. בין הנוכחים בסדנה הייתה השחקנית חן אמסלם- ילידת עפולה, המככבת בימים אלה בסדרה הרמון והתפרסמה בסדרה זגורי אימפריה, שם גם הכירה את מי שלימים הפך לבעלה. התסריטאי מאור זגורי.

איציק ומיכל טלוויזיה

עשו חיים בקפריסין

איציק טלוויזיה אטיאס מנצרת עילית והאישה מיכל, עובדת חברת הכבלים הוט, בילו סוף שבוע מהסרטים באי השכן קפריסין ונהנו מכל רגע. טלוויזיה נסע להרי הטרודוס, לראות קצת שלג, והתבאס כשהתברר לו שהשנה ... כלל לא ירד שלג בקפריסין. אז הוא התנחם מהאכזבה בארוחת שחיתות במסעדת 'קרטלו', במרינה המפורסמת של לימסול. היה סופ"ש מהסרטים. ואל תזכירו לו הפציעה ברגל...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *