יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / "רק אנחנו נחליט עם מי נרוץ בבחירות לראשות העיר"

"רק אנחנו נחליט עם מי נרוץ בבחירות לראשות העיר"

במפלגת ישראל ביתנו בנצרת עילית מיהרו השבוע להבהיר כי האיחוד בין ראשי המפלגות, בנימין נתניהו ואביגדור ליברמן במישור הארצי, לקראת הבחירות לכנסת בחודש ינואר, אינו חל על הבחירות המוניציפליות בשנה הבאה.

אלכס גדלקין
זמן בחירות. אלכס גדלקין (צילום: ישראל פרץ)

"אני שומע הרבה ספקולציות שמסתובבות, אני רוצה להבהיר כי רק אנחנו נחליט עם מי נרוץ בבחירות לראשות העיר", אומר סגן ראש העירייה אלכס גדלקין, מישראל ביתנו, שמאותת לראש העיר, שמעון גפסו, שירוץ ככל הנראה ברשימה בתמיכת הליכוד, כי לא הוא מתכוון לרוץ איתו בכל מחיר.

גדלקין: "השבוע פתחנו מטה רשמי של ישראל ביתנו, הוא ישמש אותנו לבחירות לכנסת ואחר כך לראשות העיר, נשקול כל הצעה לגופו של עניין, אנחנו היחידים שלא מדברים אלא עובדים בשטח. אני שומע הרבה ספקולציות שנזרקות לאוויר, אני חושב שיש עוד המון זמן עד לבחירות, עוד 11 חודשים, במקום להתעסק בבחירות שיעסקו בעשייה למען העיר".

גדלקין מאמין בכוחה של מפלגתו. "אני בטוח שבמועצת העיר הבאה נהיה הסיעה הכי גדולה. כרגע אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם ראש העיר, כשיבוא היום נשב ונחליט מה טוב בשבילנו".

בדוק גם

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

עופר רוזן (צילום עצמי)

הפועל נצרת עילית נפרדת מהאחים אוסקר ומעופר רוזן

בטקס חגיגי שיתקיים לפני המשחק נגד בית"ר תל אביב/ רמלה במעמד ראש העיר, רונן פלוט ובמהלכו יקבלו השחקנים תשורות על תרומתם למועדון במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *