בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / "רק אנחנו נחליט עם מי נרוץ בבחירות לראשות העיר"

"רק אנחנו נחליט עם מי נרוץ בבחירות לראשות העיר"

במפלגת ישראל ביתנו בנצרת עילית מיהרו השבוע להבהיר כי האיחוד בין ראשי המפלגות, בנימין נתניהו ואביגדור ליברמן במישור הארצי, לקראת הבחירות לכנסת בחודש ינואר, אינו חל על הבחירות המוניציפליות בשנה הבאה.

אלכס גדלקין
זמן בחירות. אלכס גדלקין (צילום: ישראל פרץ)

"אני שומע הרבה ספקולציות שמסתובבות, אני רוצה להבהיר כי רק אנחנו נחליט עם מי נרוץ בבחירות לראשות העיר", אומר סגן ראש העירייה אלכס גדלקין, מישראל ביתנו, שמאותת לראש העיר, שמעון גפסו, שירוץ ככל הנראה ברשימה בתמיכת הליכוד, כי לא הוא מתכוון לרוץ איתו בכל מחיר.

גדלקין: "השבוע פתחנו מטה רשמי של ישראל ביתנו, הוא ישמש אותנו לבחירות לכנסת ואחר כך לראשות העיר, נשקול כל הצעה לגופו של עניין, אנחנו היחידים שלא מדברים אלא עובדים בשטח. אני שומע הרבה ספקולציות שנזרקות לאוויר, אני חושב שיש עוד המון זמן עד לבחירות, עוד 11 חודשים, במקום להתעסק בבחירות שיעסקו בעשייה למען העיר".

גדלקין מאמין בכוחה של מפלגתו. "אני בטוח שבמועצת העיר הבאה נהיה הסיעה הכי גדולה. כרגע אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם ראש העיר, כשיבוא היום נשב ונחליט מה טוב בשבילנו".

בדוק גם

משפחת רות חוגגת לנועם נתנאל (צילום עצמי)

נועם נתנאל חגג שנתיים

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, חגגו לנסיך שלהם נועם נתנאל יום הולדת שני עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. הזוג דאג לשפע מאכלים, מעשה ידיה של יסמין. השתייה חריפה זרמה לה כמים. המדור מצטרף לאיחולים.

אלי מלדסי (צילום עצמי)

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע * "מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *