מבזקים
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / "רק אנחנו נחליט עם מי נרוץ בבחירות לראשות העיר"

"רק אנחנו נחליט עם מי נרוץ בבחירות לראשות העיר"

במפלגת ישראל ביתנו בנצרת עילית מיהרו השבוע להבהיר כי האיחוד בין ראשי המפלגות, בנימין נתניהו ואביגדור ליברמן במישור הארצי, לקראת הבחירות לכנסת בחודש ינואר, אינו חל על הבחירות המוניציפליות בשנה הבאה.

אלכס גדלקין
זמן בחירות. אלכס גדלקין (צילום: ישראל פרץ)

"אני שומע הרבה ספקולציות שמסתובבות, אני רוצה להבהיר כי רק אנחנו נחליט עם מי נרוץ בבחירות לראשות העיר", אומר סגן ראש העירייה אלכס גדלקין, מישראל ביתנו, שמאותת לראש העיר, שמעון גפסו, שירוץ ככל הנראה ברשימה בתמיכת הליכוד, כי לא הוא מתכוון לרוץ איתו בכל מחיר.

גדלקין: "השבוע פתחנו מטה רשמי של ישראל ביתנו, הוא ישמש אותנו לבחירות לכנסת ואחר כך לראשות העיר, נשקול כל הצעה לגופו של עניין, אנחנו היחידים שלא מדברים אלא עובדים בשטח. אני שומע הרבה ספקולציות שנזרקות לאוויר, אני חושב שיש עוד המון זמן עד לבחירות, עוד 11 חודשים, במקום להתעסק בבחירות שיעסקו בעשייה למען העיר".

גדלקין מאמין בכוחה של מפלגתו. "אני בטוח שבמועצת העיר הבאה נהיה הסיעה הכי גדולה. כרגע אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם ראש העיר, כשיבוא היום נשב ונחליט מה טוב בשבילנו".

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

טקס קריאת הרחוב על שם הרב

נצרת עילית קראה רחוב על שם הרב שטיינמן ז"ל

טקס הסרת הלוט התקיים בהשתתפות הבן הרב משה שטיינמן ומכובדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *